"Idol". Uczestnicy przeszli wielkie metamorfozy. Największą ONA. Mimo to odpadła!

"Idol". Za nami "etap klubowy". Jury wybrało finałową ósemkę, która przeszła do etapu odcinków na żywo.

12 uczestników "Idola" stanęło w ostatnim odcinku nie na żywo przed kolejnym niezwykle ważnym zadaniem: tzw. etapem klubowym. Po raz pierwszy wokaliści z dużym zespołem śpiewali przed prawdziwą publicznością. Widownię słynnego warszawskiego klubu Stodoła wypełnili po brzegi znajomi i rodziny uczestników. Dla wielu z piosenkarzy dodatkowy stres stanowiły metamorfozy, którym każdy z nich został poddany.

ZOBACZ, JAK ZMIENILI SIĘ UCZESTNICY >>>

Jednak w "Idolu" to nie aspekt wizualny jest najważniejszy. Uczestnicy mieli tydzień, by przygotować występ, który zapewni im awans. Jurorzy jednak nie wydawali werdyktu od razu. Dopiero po występie całej 12-tki podzielili się swoimi opiniami. Do odcinków na żywo przeszli:

 1. Adam Kalinowski
 2. Karolina Artymowicz
 3. Adrian Szupke
 4. Jakub Krystyan
 5. Angelika Zaworka vel "Żelka"
 6. Patrycja Jewsienia
 7. Maciej Mazur
 8. Mariusz Dyba

Odpadli tym samym: Julita Trautsolt, Szymon Borkowski, Jowita Łasecka i Agata Karczewska. Fakt, że w kolejnym etapie zabraknie tej ostatniej, bardzo poruszył Ewę Farną:

Agata, chciałam ci tylko powiedzieć, że walczyłam o ciebie, jak lwica, ale niestety się nie udało - mówiła ze łzami w oczach Ewa Farna.

Zgadzacie się z werdyktem?

ZI

Więcej o:
Komentarze (14)
"Idol". Uczestnicy przeszli wielkie metamorfozy. Największą ONA. Mimo to odpadła!
Zaloguj się
 • Gość: A.

  Oceniono 10 razy 8

  Dzis obejrzałam pierwszy raz i byl to raz ostatni. Nie widzialam jeszcze programu muzycznego o tak żenującym poziomie uczestników.
  Coś tam wiem o śpiewaniu i jestem w szoku, że niby profesjonalne jury postawiło na tak nędzny zestaw. Jednak dziewczyna ( ta czarna w fuksji ) faktycznie potrafi zaśpiewać, natomiast reszta może występować ewentualnie na szkolnych akademiach.

 • Gość: kicha

  Oceniono 7 razy 7

  Pani od wizerunku sama potrzebuje stylisty.

 • Gość: Tero

  Oceniono 5 razy 5

  Szupki i Zaworki w ogóle w finale nie widziałam. Jestem rozczarowana, ze weszli.

 • Gość: Mediożerca

  Oceniono 7 razy 5

  Przymusowa zmiana wizerunków uczestników konkursu w większości bardzo nieudana i nieudolna. W szczególności koszmarny był makijaż. Na szczęście nie udała się próba przykrycia "tapetą" najsympatyczniejszej i najzdolniejszej w tym gronie Karoliny Artymowicz, na której tle reszta uczestników wypada słabiutko.

 • Gość: korra

  Oceniono 3 razy 3

  Agata Karczewska - najbardziej wyrazista, charakterna, ostra - ssluchajac jej i patrzac na nia widzialam Korę . niestety wybrano ludzi bez wyrazu, slodkie laleczki jakis wiele i chlopakow bez wyrazu. gdybym ich spotkala za ulicy nawet bym ich nie rozpoznala. po Idolu nikt nie bedzie o nich pamietal

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  To jakaś nowa debiliada?

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 2

  a mi sie ta buntowniczka wlasnie podobala,byla wyrazna,miala ladny glos,nie dawala soba manipulowac,szkoda ze odpadla,niektorzy spiewaja,tylko spiewaja

 • Gość: kicha

  Oceniono 4 razy 2

  Z Karoliny zrobili Kasie Cichopek;(((

 • Gość: Ig Ko

  Oceniono 1 raz -1

  Moim zdaniem Agata powinna zostać a ten z długimi włosami powinien wylecieć bo w nim nie ma nic wyjątkowego a Agata ma chociaż zajebisty głos

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX