Dziś mija 15 lat od premiery "Tańca z Gwiazdami". Z tej okazji Rafał Maserak pokazał stare zdjęcie. Jak zmienili się inni tancerze z programu?

"Taniec z Gwiazdami" odmienił polski show-biznes. Aż trudno uwierzyć w to, że program jest emitowany już od 15 lat!
Rafał Maserak Rafał Maserak Instagram/rmaserak

Rafał Maserak

Dziś mija dokładnie 15 lat od premiery pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Z tej okazji Rafał Maserak przypomniał swoje archiwalne zdjęcie.

Jak ten czas szybko mija... To 1/2 mojego życia. :) Mam ogromny sentyment do tego programu... Zawsze będę z sentymentem o nim myślał! - napisał.

Na przestrzeni lat w życiu tancerza zaszło wiele zmian. Przypomnijmy, że 36-letni dziś Rafał Maserak od niedawna jest tatą.

Rafał Maserak z synem
Instagram/rmaserak

Stefano Terrazzino i Kinga Rusin Stefano Terrazzino i Kinga Rusin KAPIF.pl

Stefano Terrazzino

Stefano Terrazzino bierze udział w "Tańcu z Gwiazdami" niemal od początku istnienia show. Na przestrzeni lat wygrał aż cztery razy. Jesienią najprawdopodobniej wróci na parkiet z Julią Wieniawą.

Steffano Terrazzino i Julia Wieniawa
KAPIF.pl

Jan Kliment Jan Kliment KAPIF.pl

Jan Kliment

Jan Kliment również zalicza się do najpopularniejszych tancerzy "Tańca z Gwiazdami". Do programu dołączył w 2009 roku i od razu zyskał sympatię widzów. Bardzo się zmienił od tamtej pory?

Jan Kliment i Ania Karwan
KAPIF.pl

Żora Korolyov i Isis Gee Żora Korolyov i Isis Gee KAPIF.pl

Żora Korolyov

Swego czasu w "Tańcu z Gwiazdami" występował też Żora Korolyov. W 2017 roku pożegnał się z formatem, a jego niedawne wypowiedzi wskazują na to, że nie żałuje swojej decyzji.

Żora Korolyov
Instagram/zorakorolyov

Izabela Janachowska i Wojciech Medyński Izabela Janachowska i Wojciech Medyński KAPIF.pl

Izabela Janachowska

Wierni fani "Tańca z Gwiazdami" z pewnością pamiętają, że to właśnie w tym show rozpoczęła się medialna kariera Izabeli Janachowskiej. Tancerka musiał pożegnać się z parkietem ze względu na kontuzję kolana. Dziś jest już mamą i prowadzi programy o tematyce ślubnej.

Izabela Janachowska
Instagram/izabelajanachowska

Aneta Piotrowska i Rafał Mroczek Aneta Piotrowska i Rafał Mroczek KAPIF.pl

Aneta Piotrowska

Aneta Piotrowska poprowadziła Rafała Mroczka do wygranej "Tańca z Gwiazdami" w 2006 roku. Przez jakiś czas para była nawet ze sobą w związku. Od ich rozstania tancerka sporadycznie udziela w się w show-biznesie.

Aneta Piotrowska
Instagram/msb_anetapiotrowska

Ewa Szabatin Ewa Szabatin KAPIF.pl

Ewa Szabatin

Pamiętacie Ewę Szabatin? Kilka lat temu ona także uczyła gwiazdy tańca. Obecnie realizuje się między innymi jako propagatorka zdrowego stylu życia na Instagramie. Od czterech lat jest też szczęśliwą żoną.

Ewa Szabatin z mężem
Instagram/ewaszabatin

Tomasz Barański i Edyta Herbuś Tomasz Barański i Edyta Herbuś KAPIF.pl

Tomasz Barański

Bez Tomasza Barańskiego nie byłoby "Tańca z Gwiazdami"! To on doprowadził do zwycięstwa Ewelinę Lisowską (choć wcześniej odpadli), a kilka lat później uczył tańczyć Justynę Żyłę.

Tomasz Barański i Justyna Żyła
KAPIF.pl

Więcej o: