Żenujący post Żory Korolyova. Znów ma żal do produkcji "Tańca z Gwiazdami". Jaki powód tym razem? Naszym zdaniem kuriozalny

Żora Korolyov znów wypowiedział się publicznie o "Tańcu z Gwiazdami". Tym razem poczuł się urażony, ponieważ nie został zaproszony na setny odcinek programu. Jego komentarz jest bardzo żenujący.

Żora Korolyov ewidentnie poszukuje atencji. Tancerz najpierw skrytykował program, dzięki któremu zaistniał w show-biznesie, a teraz poszedł o krok dalej. Czytając jego komentarz, przeszły nas ciarki żenady.

Żora Korolyov o "Tańcu z Gwiazdami"

W miniony piątek Polsat świętował setny odcinek "Tańca z Gwiazdami". Na widowni nie zabrakło gwiazd poprzednich edycji oraz tancerzy, którzy pojawiali się w programie. Nie wszyscy oczywiście mogli się pojawić, ponieważ studio nie jest aż tak duże. Wśród tych osób był chociażby Żora, co wcale nas jednak nie dziwi. Przypomnijmy, kilka tygodni temu skrytykował przecież jurorów i produkcję, dając do zrozumienia, że faworyzują Barbarę Kurdej-Szatan.

Dziwi nas jednak jego ostatni post jaki dodał na facebookowy fanpage. Zadał retoryczne pytanie, a później napisał, że nawet jeśli otrzymałby zaproszenie, nie przyjąłby go.

Czy ktoś wie, dlaczego nie dostałem zaproszenia na jubileuszowy odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"? I tak bym nie przyszedł po tych wszystkich szopkach, ale sam fakt. Moi obrażalscy, prawda boli.

Tancerz naprawdę przechodzi ostatnio samego siebie. Dawno nie widzieliśmy, by ktoś tak bardzo poszukiwał atencji. Żora, proszę bardzo, dostajesz ją, ale mamy radę - "zjedz snikersa, bo gwiazdorzysz". 

CW

Barbara Kurdej-Szatan wymiata obecnie w "Tańcu z Gwiazdami". Przez rozpoczęciem show jednak nieco się stresowała. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (38)
Żenujący post Żory Korolyova. Znów ma żal do produkcji "Tańca z Gwiazdami". Jaki powód tym razem? Naszym zdaniem kuriozalny
Zaloguj się
 • Gość: Vb

  Oceniono 27 razy 17

  Przecież to prawda, ze faworyzują Kurdej-Szatan. Tak samo było z Tadlą, jej zachowanie po rozstaniu nagrody (gdzie konkurencja była lepsza) było żałosne. Kilogramy wazeliny.

 • Gość: sasa

  Oceniono 19 razy 15

  Żora "I tak bym nie przyszedł" Korolyov

 • Gość: Proste

  Oceniono 33 razy 15

  A gdzie jest napisane, ze polsat ma obowiazek zapraszac wszystkich tancerzy??? Zaprosili kogo chcieli, a nie kogos kto im obsmarowuje zady.

 • Gość: Amen

  Oceniono 17 razy 7

  No ma rację że faworyzują tą marną blondi przeciętniarę ale sam nie wystawia sobie dobrej opinii takim zachowaniem.

 • Gość: At

  Oceniono 12 razy 6

  Ma Pan rację. i oczywiście faforyzowa jest , Szatan to widać gołym okiem

 • Gość: Wera

  Oceniono 22 razy 6

  Co za typ 🤦 Dziewczyny apeluję, nie wiązać się z takimi, bo mają potem pretensje do całego świata o wszytko.

 • biesczad1

  Oceniono 4 razy 4

  Bo pić trzeba umić...

 • Gość: gość

  Oceniono 12 razy 4

  Arogancki typek.Narobił do własnego ogródka a boli go brak zaproszenia.Boli ,bo gdyby było inaczej nie pisał by następnego durnego postu.NIech ocenia tych,których sam uczy skoro uważa sie za taki autorytet. Kurdej Szatan choć tak nie lubiana akurat tańczy nieżle ,nie wspominając już jej utytułowanego partnera

 • Gość: ki99

  Oceniono 9 razy 3

  CAŁY TEN PROGRAM JEST ŻENUJĄCY, OBRZYDLIWY KICZ

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX