Charyzmatyczna "Ruda", piękna Krakowiak i przystojny Lato. Poznajcie bliżej nowych uczestników "TTBZ"

W poniedziałek poznaliśmy pełną listę uczestników 9. edycji hitowego programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Część z nich jest już dobrze znana Polakom, pozostali to dość nowe twarze w polskim show-biznesie. Poznajmy bliżej wszystkich uczestników. Jakie dajecie im szanse na zdobycie popularności dzięki programowi?
Filip Lato Filip Lato Instagram/filiplato

Filip Lato

Filip Lato jest 26-letnim muzykiem z Warszawy. Wszechstronnie uzdolniony: jednocześnie śpiewa, gra na pianinie i gitarze, a także komponuje oraz pisze teksty.

Nie umiał jeszcze dobrze mówić, kiedy już zaczął śpiewać - czytamy na jego oficjalnym profilu na Facebooku.

Filip Lato
Instagram/filiplato

Jest liderem dwóch zespołów: Ugly 10 i Ind;go, w których na co dzień tworzy, śpiewa i gra na instrumentach. W 2016 roku wziął udział w "The Voice of Poland", dzięki czemu zrobiło się o nim głośno. Uczęszczał do Szkoły Muzycznej II stopnia, ale swoją edukację przerwał. Ma na koncie współpracę z zespołem Sound'n'Grace, z którym nagrał singiel "100". Jest wielkim fanem Muse, Queen, Bruno Marsa, Michaela Jacksona, Maroon 5, Foo Fighters i kuchni tajskiej.

Filip Lato
Instagram/filiplato

Joanna Lazer 'Ruda' Joanna Lazer 'Ruda' Instagram/redlipsmusic

Joanna Lazer

Joanna Lazer znana jest szerszej publiczności jako charyzmatyczna "Ruda" z oryginalnym głosem. Jest wokalistką grupy Red Lips, która powstała w 2009 roku. Jej zespół wziął udział w 1. edycji programu "Must Be the Music. Tylko muzyka" w 2011 roku, gdzie dotarli do półfinału. Udział w talent show przyniósł im dużą popularność. 2 lata później zespół wydał swój pierwszy singiel i nagrał debiutancki album.

Joanna Lazer 'Ruda'
Instagram/redlipsmusic

Największą siłą zespołu jest pozytywna energia, drapieżne, przesterowane brzmienie gitarowe, nadające wyrazisty charakter ekspresyjnym kompozycjom oraz charyzmatyczna i elektryzująca wokalistka, Ruda - czytamy na oficjalnym profilu zespołu na Facebooku.

Joanna Lazer ma na koncie sesję rozbieraną dla magazynu "CKM".

Joanna Lazer 'Ruda'
Instagram/redlipsmusic

Natalia Krakowiak Natalia Krakowiak Instagram/nataliakrakowiak

Natalia Krakowiak

Natalia Krakowiak jest wokalistką i aktorką musicalową. W latach 2007-2016 związana była z teatrem Studio Buffo. Zaś od 2016 roku jej talent możemy podziwiać na deskach warszawskiego teatru Roma. Ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. W 2013 roku uczestniczyła w 3. edycji programu "The Voice of Poland".

Natalia Krakowiak
Instagram/nataliakrakowiak

Natalia Krakowiak swoją przygodę z muzyką rozpoczęła już jako dziecko, ponieważ w wieku 6 lat.

Czterokrotnie zapraszana była do udziału w programie telewizyjnym "Od przedszkola do Opola". Swój wokal kształciła pod okiem największych autorytetów w kraju. Laureatka kilkudziesięciu festiwali piosenki - czytamy na jej oficjalnym facebookowym profilu.

Natalię Krakowiak możemy również oglądać w programie "Jaka to melodia", gdzie występuje gościnnie.

Natalia Krakowiak
Instagram/nataliakrakowiak

Krzysztof Szczepaniak Krzysztof Szczepaniak Screen: Facebook/krzysztof.szczepaniak.359?lst=100000702864600%3A100000482350046%3A1516734618

Krzysztof Szczepaniak

Krzysztof Szczepaniak jest absolwentem Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, którą ukończył w 2014 roku. Obecnie związany jest z warszawskim Teatrem Dramatycznym. Jego głos możecie kojarzyć z najpopularniejszych bajek dla dzieci, ponieważ ma na swoim koncie role dubbingowe m.in. w "Zwierzogrodzie", "Księdze dżungli", "Kopciuszku" oraz "W głowie się nie mieści".

Krzysztof Szczepaniak
Screen: Facebook/krzysztof.szczepaniak.359?lst=100000702864600%3A100000482350046%3A1516734618

Na Youtube możemy podziwiać również jego talent wokalny np. w piosence pt. "Przyjdzie czas", w której wcielił się w rolę Skazy z bajki "Król lew".

Krzysztof Szczepaniak
Screen: Facebook/krzysztof.szczepaniak.359?lst=100000702864600%3A100000482350046%3A1516734618

Jan Traczyk Jan Traczyk Screen: Facebook/janektraczyk

Jan Traczyk

Jan Traczyk jest wszechstronnie uzdolniony. Komponuje, tworzy teksty, śpiewa i spełnia się jako aktor. Do 2017 roku współpracował z warszawskim teatrem Studio Buffo. Obecnie możemy go podziwiać na deskach teatru Roma. Współpracuje również z Teatrem Muzycznym w Gdyni.

Jan Traczyk
Screen: Facebook/janektraczyk

Jan Traczyk również ma na koncie udział w popularnych programach typu talent show: "The Voice of Poland", "Szansa na sukces" oraz "Must Be the Music. Tylko muzyka".

Jan Traczyk
Screen: Facebook/janektraczyk

Anna Guzik Anna Guzik KAPIF

Anna Guzik

Anna Guzik znana jest szerszej publiczności przede wszystkim z roli sympatycznej Żanety z serialu "Na Wspólnej", w którym gra już od 2003 roku. W 2006 roku otrzymała główną rolę tytułowej Heli w serialu "Hela w opałach", który gościł na antenie TVN ponad dwa lata.

Anna Guzik - stylizacje
WBF

Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Od 1999 roku związana jest z Teatrem Polskim w Bielsku Białej. Wystąpiła w wielu filmach i serialach, a także w Teatrze Polskiego Radia. W 2007 roku wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami", który wygrała.

Anna Guzik
Facebook.com/Anna-Guzik

Andrzej Młynarczyk Andrzej Młynarczyk KAPIF.pl

Andrzej Młynarczyk

Andrzej Młynarczyk jest znanym polskim aktorem telewizyjnym, filmowym i teatralnym. Popularność wśród widzów przyniosła mu rola Tomka w uwielbianym od lat serialu "M jak Miłość".

)Andrzej Mlynarczyk partnerka   2016-02-25
Kapif

Andrzej Młynarczyk w "M jak miłość" grał przez 10 lat, od 2007 roku. W 2017 roku jego postać została uśmiercona.

M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan, Andrzej Młynarczyk
MTL Maxfilm

Iza Miko Iza Miko East News

Iza Miko

Iza Miko jest wszechstronnie uzdolniona. Jest aktorką, modelką i byłą już tancerką, która jako nastolatka wyjechała do Stanów Zjednoczonych i tam postanowiła zrobić karierę. Szerszej publiczności znana jest przede wszystkim z takich produkcji jak "Kochaj i tańcz", "W rytmie hip-hopu", "Wygrane marzenia", "Starcie tytanów" czy "Czas bohaterów".

Iza Miko
Instagram/izabellamiko

Iza Miko ma za sobą udział w niezwykle popularnym programie TVN, "Azja Express", w którym doszła aż do finału.

Iza Miko
Instagram.com/izabellamiko

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.