Maja Hirsch dziś zachwyca. A kiedyś? "Wyglądałam jak wielka foka. Schudłam 25 kg"

Maja Hirsch zmieniła się tak, że z trudnością rozpoznajemy ją na zdjęciach sprzed kilku lat. Wyraźnie schudła, ale to nie jedyny powód tej metamorfozy. Aktorka przyznała, że poza dietą i ćwiczeniami wspomagała się zabiegami kosmetycznymi. Zobaczcie, jak teraz wygląda!
Maja Hirsch Maja Hirsch AKPA/Kapif

Czego się wstydzić, jeśli jesteś dobrze zrobiona?

Maja Hirsch nie ma oporów, żeby przyznać się do zabiegów poprawiających urodę. W udzielonym magazynowi "Grazia" wywiadzie zdradziła, że za jej metamorfozę nie odpowiada słynna już "dieta zmieniająca rysy twarzy":

Czego się wstydzić, jeśli jesteś dobrze zrobiona? Teraz jest tyle wspaniałych zabiegów. Ja nie mam wypełniaczy, ale laserem sobie po twarzy jeździłam. Wydaje mi się, że to, jak się czuję z sobą, wpływa na to, jak wyglądam. Przecież kobieta nie zmienia się tylko dlatego, że kupi sobie dobre kosmetyki albo nowy ciuch. Czasem spotykam ludzi, którzy nie mają bogatego entourage'u, a i tak są zachwycający. Emanują pięknem - wyjaśniła.
Maja Hirsch Maja Hirsch AKPA/Kapif

Jak schudła?

Pomimo słabości do słodyczy, ma świetną figurę. Jednak nie zawsze tak było.

Jadłam zgodnie z grupą krwi. I codziennie biegałam. Co-dzien-nie! Poza tym miałam wtedy 27 lat. Teraz już chyba nie byłoby tak łatwo. (...) Miałam z czego zrzucać (...) Ważę 25 kg mniej (...) Co innego schudnąć 5 kg, a co innego 20. Zanim zgubiłam kilogramy, kompletnie nie zwracałam uwagi na to, jak wyglądam - powiedziała.

Przyznała się jednak do tego, że ma w domu szafeczkę na słodycze. Nawet zastanawia się, czy jej już nie zlikwidować. Oprócz tego, jako jedna z niewielu polskich aktorek, bez skrępowania zamawia w restauracjach pierogi ruskie. A te, co może nie wszyscy wiedzą, są bardzo tuczące.

Maja Hirsch, 2007 i teraz Maja Hirsch, 2007 i teraz KAPIF

Wieczna dieta? To nie dla niej

Aktorka w przeszłości wybierała ubrania, które zasłaniały jej dodatkowe kilogramy. Nie była otyła, ale jej sylwetka nie należała do najszczuplejszych ani wysportowanych. Choć teraz może pochwalić się świetną figurą, to jednocześnie przyznaje, że nie jest i nigdy nie była fanką diet:

Lubię jeść. Kiedy jestem głodna, nie mogę normalnie myśleć. Podziwiam kobiety, które są wiecznie na diecie - przyznała.
Od pulchnej chłopczycy do seksownej kobiety Od pulchnej chłopczycy do seksownej kobiety AKPA/Kapif

Od pulchnej chłopczycy do seksownej kobiety

Kiedyś łatwo było ją pomylić z pulchnym chłopcem. Teraz prezentuje się seksownie i bardzo kobieco. Nie tylko wyraźnie schudła, ale też nabrała pewności siebie i kobiecości.

Maja Hirsch Maja Hirsch KAPIF

W ciągu kilku lat wyraźnie wypiękniała

Jeszcze w 2006 roku mało kto podejrzewałby, że przeistoczy się w prawdziwą piękność. Wyskubane brwi, brak makijażu, źle dobrana fryzura - te niedociągnięcia nie służyły jej urodzie. Sama przyznała, że w przeszłości styl chłopczycy był jej najbliższy:

Wychowywałam się na warszawskim Grochowie, na osiedlu Majdańska. W dzieciństwie trochę się szlajałam z chłopakami po ulicach, ale dosyć szybko zaangażowałam się w ZHR. Harcerstwo wychowywało mnie chyba bardziej, niż moi rodzice. To nie było noszenie mundurków, a za rogiem popalanie papierosków, ale porządny skauting - wyznała.
Problemy z wagą Problemy z wagą AKPA/Kapif

Problemy z wagą

Przed urodzeniem córki Marii aktorka dużo przytyła i czuła się bardzo źle z dodatkowymi kilogramami. Po porodzie zaczęła walkę z nadwagą.

Pod koniec ciąży ważyłam ponad 100 kg. Wyglądałam jak wielka foka. Po porodzie zostało mi ponad 20 kilo do zrzucenia. Zaczęłam biegać - czy mróz czy deszcz biegałam po lesie. Kupiłam sobie bieżnię do piwnicy. Dojście do formy zajęło mi cały rok, miałam z czego zrzucać - powiedziała w programie "Między kuchnią a salonem".
Maja Hirsch 2007, teraz Maja Hirsch 2007, teraz KAPIF

Zabiegi

Porównując zdjęcie z 2007 roku (po lewej) z obecnym, wyraźnie widzimy zmiany. Maja Hirsch ma kształtniejszy nos i podbródek. Nie da się nie zauważyć, że choć jej twarz została zmieniona delikatnie, to jednak różnica jest widoczna. Zabiegi, którym się poddała wyraźnie jej służą, a aktorka nie ma tendencji do przesady i stosuje je z umiarem.

Maja Hirsch Maja Hirsch KAPIF

Metamorfoza

Te zdjęcia dzieli siedem lat (2006 i 2013). W tym czasie Hirsch zmieniła się niemal nie do poznania. Choć przyznała się do stosowania jedynie mało nieinwazyjnych zabiegów, różnica jest ogromna.

Maja Hirsch Maja Hirsch KAPIF

Uśmiech to najpiękniejsza ozdoba

To zdjęcie jest najlepszym dowodem. W 2006 roku gwiazda prezentowała radosny, ale nie najpiękniejszy uśmiech. Jednak krzywe zęby były problemem, z którym uporała się dość szybko. Już w 2011 roku wyglądały zupełnie inaczej.

Maja Hirsch Maja Hirsch KAPIF

Wpadki modowe

Aktorka nie wróciła już do starej wagi, ale na koncie miała wiele modowych wpadek. Tutaj w 2008 roku przed rozpoczęciem serialu "BrzydUla". Bohaterka, w którą Hirsch wcieliła się w serialu ma wyśmienity gust. Aktorce jeszcze wtedy zabrakło wyczucia stylu.

Teraz też zdarzają się jej wpadki, ale zazwyczaj prezentuje się elegancko i z klasą.

Maja Hirsch Maja Hirsch KAPIF

Zmiana stylu

Hirsch nie tylko wypiękniała i schudła. Porównując jej zdjęcia widzimy, że nabrała wdzięku i gracji. Inaczej pozuje, potrafi wyglądać jak prawdziwa dama, a kiedy założy piękną suknię, (co coraz częściej się jej zdarza), z trudem wierzymy, że dawniej była chłopczycą.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.