Kiedyś walczyły z dodatkowymi kilogramami i nie wiedziały, co to moda. Schudły, zmieniły styl i... Największe metamorfozy POLSKICH GWIAZD

Jedne, by zachwycić, wylały z siebie hektolitry potu na siłowni. Inne zatrudniły stylistów. Niektóre same wyrobiły w sobie nieco lepsze wyczucie stylu. Łączy je jedno - kiedyś trudno było je pochwalić, dziś zachwycają! Tym samym dołączyły do grona takich gwiazd jak Doda, Anna Mucha czy Katarzyna Zielińska, które także przeszły wielkie transformacje. Zobacz największe metamorfozy polskiego show-biznesu.
Joanna Moro Joanna Moro Kapif

Joanna Moro

z

Joanna Moro dziś prezentuje się perfekcyjnie. Idealną sylwetkę podkreśla dopasowanymi kreacjami, nosi modną fryzurę. Nie trzeba jednak komentować tego, jak wyglądała w 2006 roku, gdy grała w "Egzaminie z życia"...

Joanna MoroKapif

Joanna MoroKapif

Anna Karczmarczyk Anna Karczmarczyk KAPiF

Anna Karczmarczyk

Anna Karczmarczyk, znana szerszej publiczności z filmu "Galerianki" i serialu "M jak miłość", niczym nie przypomina granych przez siebie bohaterek. One to ciche myszki, w rzeczywistości aktorka jest prawdziwą seksbombą!

Tak wyglądała w "Galeriankach":

GaleriankiGalerianki

Katarzyna Kępka Katarzyna Kępka Kapif

Katarzyna Kępka

Katarzyna Kępka postanowiła zawalczyć o idealną sylwetkę i przez rok ostro trenowała. Pot wylany na siłowni zaowocował jedną z największych metamorfoz polskiego show-biznesu ostatnich lat. Dziś Kępka ma kaloryfer na brzuchu i przygotowuje własne programu treningowe, a jeszcze w 2010 roku wyglądała tak:

Katarzyna KępkaKapif

Katarzyna Pyszyńska Katarzyna Pyszyńska Kapif

Katarzyna Pyszyńska

Serialowa Emilka z "Na Wspólnej" to cicha myszka. W rzeczywistości aktorka wcielająca się w jej rolę to seksowna młoda kobieta. Krótka fryzura dodała jej pazura.

Katarzyna PyszyńskaX-news

Izabela Janachowska Izabela Janachowska Kapif

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska zachwyca nas dzisiaj swoją elegancją i minimalistycznymi, pięknymi kreacjami. Ale jeszcze kilka lat temu preferowała styl "dresiary" - leginsy, opaska na włosach, zwierzęce wzory. Pamiętacie, jak się kiedyś nosiła?

Izabela JanachowskaKapif

Izabela JanachowskaKapif

Klaudia Halejcio Klaudia Halejcio Kapif

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio preferuje krótkie sukienki eksponujące zgrabne nogi. Zawsze wygląda dziewczęco i elegancko. Kiedyś jednak miała spore problemy z doborem odpowiedniej do sylwetki kreacji i łączyła satynowe sukienki z ciężkimi butami.

Klaudia HalejcioKapif

Weronika Książkiewicz Weronika Książkiewicz Kapif

Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz od zawsze zachwycała urodą. Dziś podkreśla swoją kobiecość seksownymi kreacjami, ale kiedyś była istną "królową satyny".

Weronika KsiążkiewiczKapif

Anna Głogowska Anna Głogowska Kapif

Anna Głogowska

Już na pierwszy rzut oka widać, że stylem Anny Głogowskiej zajął się profesjonalista. Dziś prowadząca "Tańca z gwiazdami" wygląda świetnie, często pokazuje wysportowane nogi i podkreśla smukłą talię. Ale jeszcze rok temu Głogowska pokazywała się na salonach w "babcinych" sukienkach i kompletnie nietrafionych stylizacjach.

Anna GłogowskaKapif

Anna GłogowskaKapif

Anna GłogowskaKapif

Julia Pietrucha Julia Pietrucha Kapif

Julia Pietrucha

Urodę miała od zawsze. Nie bez powodu została wybrana na Miss Polski Nastolatek 2002. Wyczucie stylu przyszło jednak z czasem. Dziś Julia Pietrucha wygląda obłędnie, ale kiedyś miała problem z doborem odpowiedniej dla siebie garderoby.

Julia PietruchaKapif

Julia PietruchaKapif

Julia PietruchaKapif

Marysia Sadowska Marysia Sadowska Kapif

Marysia Sadowska

Dziś Marysia Sadowska stawia na stonowane kolory i bardzo dobrze! W przeszłości wybierała bowiem jaskrawe kreacje, które kompletnie ją przytłaczały.

Marysia SadowskaKapif

Marysia SadowskaKapif

Marysia SadowskaKapif

Marysia SadowskaKapif

Candy Girl Candy Girl Kapif

Candy Girl

Candy Girl zaskakuje nas ostatnio swoimi grzecznymi, stonowanymi stylizacjami, które bardzo nam się zresztą podobają. A pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu pretendowała do tytułu królowej tandety.

Candy GirlKapif

Candy GirlKapif

Candy GirlKapif

 

Candy GirlKapif

Marta Wierzbicka i Maciej Zawadzki Marta Wierzbicka i Maciej Zawadzki Kapif

Marta Wierzbicka i Maciej Zawadzki

Dziś Marta Wierzbicka i jej narzeczony, Maciej Zawadzki, są jedną z najlepiej ubranych par młodego pokolenia. Jednak jeszcze kilka lat tamu ubierali się jak typowi uczniowie gimnazjum. Co za zmiana!

Marta Wierzbicka i Maciej ZawadzkiKapif

Monika Richardson Monika Richardson Kapif

Monika Richardson

Monice Richardson nadal zdarzają się stylistyczne wpadki, ale potrafi także ubrać się rewelacyjnie. Ostatnio nie ma z tym już takich dużych problemów, ale kiedyś dosłownie straszyła na salonach.

Monika RichardsonKapif

Monika RichardsonKapif

Ewa Wachowicz Ewa Wachowicz Kapif

Ewa Wachowicz

Od kiedy Ewa Wachowicz została jurorką "Top Chefa", jej kreacjami na wielkie wyjścia musi zajmować się profesjonalny stylista. Gwiazda nigdy nie wyglądała tak dobrze jak teraz! Widać też, że zrzuciła kilka kilogramów. Zdecydowanie pomogła też zmiana fryzury na nieco bardziej młodzieżową.

Ewa WachowiczKapif

Ewa WachowiczKapif

Ewa WachowiczKapif

Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska Kapif

Anna Wendzikowska

Dziś dziennikarka wygląda pięknie. Jej kreacje z czerwonego dywanu zawsze wywołują zachwyt. Ubierają ją najlepsi polscy projektanci. Jednak jeszcze kilka lat temu Wendzikowska kochała satynę i błysk cekinów.

Anna WendzikowskaKapif

Anna WendzikowskaKapif