Katarzyna Kępka

Katarzyna Kępka

Katarzyna Kępka jest polską prezenterką telewizyjną, od niedawna również trenerką. Stała się znana za sprawą programów „PL Top 10” i „Viva Mjuzik Kłiiiz”. Współprowadziła „Got to Dance. Tylko taniec”. Przeszła dużą metamorfozę wizerunku i od tej pory nie rezygnuje ze zdrowego stylu życia i ćwiczeń.

Imię i nazwisko: Katarzyna Kępka
Data urodzenia: 22 września 1982
Miejsce urodzenia: Warszawa
Zawód: aktorka, prezenterka telewizyjna
Facebook: facebook.com/katarzyna.kepka
Instagram: @katarzyna_kepka

Katarzyna Kępka – kariera

Katarzyna Kępka stała się znana głównie za sprawą prowadzenia programów rozrywkowych emitowanych na antenie telewizji Viva Polska. W latach 2004 – 2013 prowadziła „PL Top 10”, natomiast od 2009 roku przez trzy lata była prowadzącą w programie „Viva Mjuzik Kłiiiz”. W 2012 roku rozpoczęła współpracę z telewizją Polsat. Razem z dziennikarzem Maciejem Dowborem prowadziła program taneczny „Got to Dance. Tylko taniec”.
W 2010 roku zagrała niewielką rolę w serialu obyczajowym „M jak miłość”. Katarzyna Kępka wcieliła się w rolę nauczycielki Krzysia, Elżbiety Jurczyk.

Katarzyna Kępka – treningi i ciąża

Kilka lat temu Katarzyna Kępka podjęła walkę o idealną sylwetkę. Prezenterka przeszła ogromną metamorfozę dzięki wielu godzinom spędzonym na siłowni. Za metamorfozę częściowo jest odpowiedzialny Szymon Gaś, trener Kasi, a obecnie również jej życiowy partner i ojciec jej dziecka. Ćwiczenia zaowocowały również własnymi programami treningowymi, które Kępka prezentuje w Internecie. Katarzyna nie rezygnowała z ćwiczeń również podczas ciąży i chętnie publikowała na portalach społecznościowych swoje zdjęcia z ciążowym brzuszkiem z siłowni. Niedługo po porodzie Kępka wznowiła ćwiczenia i szybko wróciła do formy. Czasami na siłowni pojawia się z córką Jagną. Do ćwiczeń zachęca również inne młode mamy.

katarzyna kępka

Więcej o:

katarzyna kępka

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.