Katarzyna Kępka pokazała nowy dom w Sri Lance. Wnętrza jak z bajki, ale dech zapiera widok z ogrodu

Na początku tego roku Katarzyna Kępka rzuciła wszystko i wraz z rodziną wyprowadziła się do Sri Lanki. Po kilku miesiącach poszukiwań trenerka fitness znalazła wymarzony dom, położony tuż nad brzegiem oceanu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na Gazeta.pl

Katarzyna Kępka, która medialną karierę rozpoczynała jako prezenterka telewizyjna, nie boi się życiowych zmian. Kilka lat temu zapałała miłością do fitnessu, a wraz z partnerem, Szymonem Gasiem, stworzyli platformę treningową i zajmują się organizacją obozów. W styczniu 2022 roku Kępka poinformowała na Instagramie, że przyszedł czas na kolejny przełom w życiu i wraz z ukochanym i córką Jagną wyprowadzają się do Sri Lanki. Rodzina Kępki przez kilka miesięcy szukała wymarzonego miejsca na wyspie, aż w końcu udało im się znaleźć malowniczo położony dom z pięknym widokiem.

Zobacz wideo Poznajcie pałac Kensington

Małgorzata Socha, Tomasz KammelU Kammela luksus, a u Sochy przytulnie. Zobaczcie, jak polskie gwiazdy urządziły swoje kuchnie

Katarzyna Kępka pokazała dom w Sri Lance

Kępka nowym miejscem zamieszkania pochwaliła się na Instagramie. Jak przyznała, to najładniejszy dom, jaki do tej pory znaleźli, a do tego byli w stanie pozwolić sobie na wynajem. 

Domy, które widzieliśmy wcześniej, nie były nawet w 15 proc. tak piękne i funkcjonalne, a każdy miał cenę o wiele wyższą (nawet dwukrotnie) - wyznała trenerka.

Katarzyna Kępka pokazała kilka zdjęć z wynajętej rezydencji. Do dyspozycji mają w niej dużą, jasną kuchnię z przeszklonym wyjściem na taras, przestronny salon, a także nowoczesną łazienkę i dwie duże sypialnie. Całe wnętrze urządzone jest w jasnych kolorach z kilkoma ciemniejszymi elementami i drewnianymi dodatkami.

Bezsprzecznie największą zaletą posiadłości trenerki jest jednak ogród. Rodzina Kępki może nie tylko korzystać z prywatnego basenu, ale też z patio mają własną ścieżkę na plażę, a ocean oddalony jest zaledwie kilka kroków od domu. Można się rozmarzyć!

 

Księżna Kate, królowa ElżbietaKsiężna Kate ukochała sobie klasykę, za to Anna wygodę. Podglądamy domy royalsów

Katarzyna Kępka poznała ukochanego, kiedy pomagał jej dojść do upragnionej sylwetki - Szymon Gaś jest bowiem trenerem personalnym. Parą są już od dziesięciu lat, a w listopadzie 2016 roku na świat przyszła ich córka Jagna.

Więcej o: