Katarzyna Kępka zdradziła, jak poznała swojego partnera. Jej wpis jest urzekający! "Przepadłam. I trwa to już 6 lat!"

Katarzyna Kępka pochwaliła się zdjęciem z partnerem. To z okazji ich 6. rocznicy związku. Opis do zdjęcia jest uroczy!

Ponad rok temu Katarzyna Kępka opublikowała na Instagramie zdjęcie w sukni ślubnej. Media od razu rozpisały się, że szykuje się do swojego wielkiego dnia, a fani pospieszyli z gratulacjami.

Katarzyna Kępka pokazała partnera

Prezenterka szybko dodała też krótkie wideo ze sprostowaniem i wyjaśniła, że to jeszcze nie ich moment. Teraz znów pojawiło się zdjęcie, które mogłoby wskazywać, że para jest już po ślubie. Okazuje się, że biała sukienka i wianek to strój, w jakim Kępka była na weselu, ale nie swoim, a przyjaciół.

 

Ta fotografia z ukochanym Szymonem znalazła się nie bez powodu. To z okazji 6. rocznicy związku. We wpisie prezenterka zdradziła, jak poznała się ze swoim partnerem. 

Sześć lat temu, pod koniec sierpnia, po fantastycznym, babskim wypadzie z plecakami na Kubę, pełna radości życia i w zasadzie pogodzona z tym, że na świecie nie ma odpowiedniego dla mnie mężczyzny wybrałam się na dawno umówiony i wielokrotnie przekładany, kilkudniowy wypad do kolegi do Katowic - zaczęła.
Ponieważ M. był i jest uosobieniem dobrej zabawy, liczyłam tylko na kolejny tydzień udanej wakacyjnej imprezy w świetnym towarzystwie. A tu proszszsz...taka niespodzianka. No i stało się! Przepadłam i trwa to już 6 lat! - wyjaśniła.

Trzeba przyznać, że to wyjątkowo piękna historia! Nas urzekł ten post, a Was?

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.