Michelle Obama pokazała nieznane dotąd zdjęcie z mężem. Zostało zrobione na ich weselu! Cała historia też chwyta za serce

Michelle Obama dodała na Instagramie zdjęcie ze ślubu. Przy okazji zdradziła też, że Baracka dopadła wtedy choroba.

Michelle i Barack Obama pobrali się 26 lat temu i są szczęśliwym małżeństwem. Była pierwsza dama USA czasami lubi powspominać dawne czasy i umieszcza zdjęcia ze ślubu. Na fotografii z 1992 roku panna młoda siedzi na krześle w białej sukni, a przed nią klęczy świeżo upieczony mąż i zdejmuje jej buta.

Przy okazji zdradziła historię tego dnia.

Patrząc na to zdjęcie, nie zgadlibyście, że w dniu ślubu, w październiku 1992 roku, Barack obudził się okropnie przeziębiony. W jakiś sposób, gdy zobaczyłam go przed ołtarzem, choroba cudownie ustąpiła i przetańczyliśmy prawie całą noc - wspomina pod zdjęciem.

 

Internauci zostawili wiele komentarzy. Składają gratulacje oraz zapewniają, że darzą małżeństwo Obamów szacunkiem.

Gratulacje dla najlepszej pierwszej damy i najlepszego prezydenta w historii Stanów Zjednoczonych.

Szanuję ich. To jest para, która reprezentuje klasę i styl.

Uwielbiam na nich patrzeć. Takiej miłości można zazdrościć - piszą.

Po raz pierwszy Michelle opublikowała zdjęcia ze ślubu z Barackiem rok temu z okazji 25. rocznicy ślubu. Dodała wtedy dedykację dla męża o treści:

Szczęśliwej 25. rocznicy @barackobama. Ćwierć wieku później nadal jesteś moim najlepszym przyjacielem i najbardziej niezwykłym mężczyzną, jakiego znam. Kocham Cię.

Michelle i Barack poznali się w 1989 roku, trzy lata później byli już po ślubie. Mają dwie córki: 19-letnią Malię i 16-letnią Sashę.

Ten Kim Kardashian kosztował 13 mln złotych. I to wcale nie rekord! Najdroższe pierścionki zaręczynowe gwiazd. Jest polski akcent

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.