Urbański, Grabowski, Daniec i Janson pochwalili się swoimi młodymi żonami

Na gali rozdania Srebrnych Jabłek magazynu "Pani" pokazali swoje młode żony.
Julia Chmielnik, Hubert Urbański Julia Chmielnik, Hubert Urbański Kapif

Hubert Urbański

Prezenter i jego druga połowa, żona Julia Chmielnik, pojawili się na gali rozdania Srebrnych Jabłek magazynu "Pani" i chociaż nagrody nie dostali, bawili się świetnie.

Julia Chmielnik jest 15 lat młodsza od Huberta Urbańskiego. Ukończyła Akademię Muzyczną w Krakowie i pracuje jako nauczycielka śpiewu. Jej ojcem był znany m.in. z "Vabanku" aktor Jacek Chmielnik.

Hubert Urbański poznał swoją przyszłą żonę w jednej z krakowskich knajpek, a po ślubie w 2009 roku para zamieszkała w tym mieście, wyprowadzając się z Warszawy.

Julia Chmielnik i Hubert Urbański mają dwie córeczki: Stefanię i Danutę.

Julia Chmielnik, Hubert Urbański, Pani, Srebrne Jabłka, gala

Andrzej Grabowski, Anita Kruszewska Andrzej Grabowski, Anita Kruszewska Kapif

Andrzej Grabowski

Aktor od trzech lat jest mężem charakteryzatorki filmowej Anity Kruszewskiej. Grabowski jest 17 lat starszy od swojej drugiej żony.

Anita Kruszewska ma 42 lata. Zajmuje się charakteryzacjami do filmów i seriali, pracowała m.in. na planie "Samotności w sieci" oraz "Kasi i Tomka". Kruszewska ma dwie córki z pierwszego małżeństwa, Grabowski również ma dwie córki z małżeństwa z pierwszą żoną.

Parę poznał ze sobą aktor i przyjaciel Grabowskiego Jan Nowicki. To on był potem świadkiem na ich ślubie.

Grabowski Andrzej zona

Marcin Daniec, Dominika Daniec Marcin Daniec, Dominika Daniec Kapif

Marcin Daniec

Satyryk Marcin Daniec poznał swoją obecną żonę w 1996 roku, a w 2001 para stanęła na ślubnym kobiercu.

Dominika Daniec jest o 20 lat młodsza od swojego męża i tylko 3 lata starsza od jego córki Karoliny. Para jednak świetnie się dogaduje i wychowuje razem córeczkę Wiktorię.

W jednym z wywiadów Marcin Daniec przyznał, że 40 lat szukał właściwej kobiety i w końcu udało mu się trafić na Dominikę. Różnica wieku nie była żadnym problemem.

Daniec Marcin zona

Robert Janson, Beata Janson Robert Janson, Beata Janson Kapif

Robert Janson

Lider Varius Manx pojawił się na imprezie ze swoją żoną Beatą.

Wiemy, że są małżeństwem od wielu lat i że Beata bardzo wspierała swojego męża po wypadku zespołu w 2006 roku. Robert Janson prowadził samochód Varius Manx, kiedy doszło do wypadku w którym wokalistka Monika Kuszyńska została ciężko ranna i po którym została sparaliżowana.

Para bardzo dba o prywatność i nieczęsto można zobaczyć ich na branżowych imprezach lub poczytać o ich życiu w kolorowych magazynach. Nie wiemy nawet ile lat ma Beata Janson, ale wygląda na młodszą od swojego męża.