Nie sama i nie z partnerem. Seksowna Mucha na salonach [DUŻO ZDJĘĆ]

Nie można jej nazwać kurą domową, o nie!
Anna Mucha. Anna Mucha. Kapif

Mama na obcasach

Anna Mucha doskonale wie o tym, że macierzyństwo nie musi oznaczać rezygnacji z życia towarzyskiego. Piękna młoda mama pojawiła się na otwarciu salonu iSpot w warszawskich Złotych Tarasach. Wyglądała świeżo i promiennie, rozdając uśmiechy i cierpliwie pozując do zdjęć.

anna mucha

Anna Mucha Anna Mucha Kapif

Ulubienica fotoreporterów

Mucha postawiła na małą odmianę, jeżeli chodzi o fryzurę. Pofalowała swoje proste na co dzień włosy. To był strzał w dziesiątkę - fotoreporterzy nie odstępowali gwiazdy nawet na krok.

anna mucha

anna mucha

anna mucha

anna mucha

Anna Mucha i Filip Mecner. Anna Mucha i Filip Mecner. Kapif

Dobra zabawa z menedżerem

Choć Marcel Sora, życiowy partner Muchy i ojciec jej córeczki nie pojawił się u jej boku, Anna nie narzekała na brak towarzystwa. Dzielnie towarzyszył jej menedżer Filip Mecner. Wygląda na to, że oboje dobrze się bawili.

Mucha Anna Mecner Filip menadzer menager

Anna Mucha. Anna Mucha. Kapif

Mama się bawi, tata w domu z dzieckiem?

Być może Marcel został w tym czasie z małą Stefanią w domu. Bo choć krążyły plotki, że Mucha wynajęła nianię, aktorka nie potwierdziła tych rewelacji. Na dodatek paparazzi uwiecznili Muchę kilkakrotnie na spacerach z dzieckiem. Wygląda na to, że młodzi rodzice sami zajmują się swoją pociechą. A Anna potrafi zawalczyć o chwilę tylko dla siebie.

Mucha Anna

Więcej o:
Komentarze (31)
Nie sama i nie z partnerem. Seksowna Mucha na salonach [DUŻO ZDJĘĆ]
Zaloguj się
 • mazaga

  Oceniono 10 razy 10

  Oczywiście poszła tam bezinteresownie rozdawać uśmiechy i pozować do zdjęć.Biedne zagubione ludki, na pewno były jej za to wdzięczne.
  "..macierzyństwo nie musi oznaczać rezygnacji z życia towarzyskiego..."
  Święte słowa, bo nie ma to jak realizować się towarzysko w centrum handlowym.

 • anitka82

  Oceniono 9 razy 7

  Mucha i sex-owna ? Nieee .Napaćkali na nią tyle tapety że z paszczura zrobili by miss. Wszędzie jej pełno, a teraz jeszcze wymyślili że ładnie wygląda... Jeśli uważacie że ona jest taka super to zobaczcie jak wygląda normalnie (rano) http://is.gd/DzienDobryTV . I jak, piękna ? :D

 • 23adam55

  Oceniono 5 razy 5

  Co Plotek chcesz dobic nas ta Muszka- Seksowna Matka Polka ,spacery ,caly narod sledzi jej codzienne zycie.Pewnie o calej rodzinie krolewskiej w Angli tak i tyle nie pisza.Pozostaje nam cierpliwie czekac na zmiane zleceniodawcy od tych glupotek - albo pomalu zaczac bojkotowac Muszke,nie bedzie klikniec, nie bedzie zleceniodawcy zniknie bez muchozolu.

 • jajodzajofajo

  Oceniono 8 razy 4

  Co ona ma na głowie? :/ Jakąś skorupę zaschniętą z lakieru. Brzydko to wygląda, a szkoda, bo cała reszta prezentuje się całkiem fajnie :)

 • shyama

  Oceniono 8 razy 4

  włosy wczorajszej świeżości...

 • anitka82

  Oceniono 3 razy 3

  Ona i sexowna ? dobre pffff . Nałożyli jej tyle tapety że ze szczura by zrobili księżniczkę (bez obrazy dla zwierzaczków). Jest jest za dużo, niczym much w słoneczny piękny dzień w wiejskiej kuchni. Jeśli uważacie że ona jest taka super to zobaczcie jak wygląda normalnie (rano) http://is.gd/DzienDobryTV . I co dalej tak uważacie ?

 • cosma

  Oceniono 7 razy 3

  Do wiosny daleko - ale nie na plotku , jak - widać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mucha - będzie nam sra................a , każdego dnia !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX