Najlepsze sesje finalistek "Top Model"

Mijają 2 miesiące od wielkiego finału drugiej edycji show "Top model. Zostań modelką". Część finalistek zaczęła robić prawdziwą karierę w modelingu. Zobaczcie ranking najlepszych sesji uczestniczek programu i wybierzcie swoją ulubioną.
Anna Bałon. Anna Bałon. D'Vision

Ania Bałon

W programie Ania Bałon jawiła się nam jako infantylna i niezbyt rozgarnięta dziewczyna. Nieśmiała modelka z Opola przeszła jednak dużą metamorfozę. Dziś bardziej wierzy w siebie i nie wstydzi się aparatu fotograficznego. Naszym zdaniem jej najlepsza sesja to zdjęcia testowe dla agencji D'Vision, na których modelka pokazuje, że jest piękną i pewną siebie kobietą. I co tu dużo mówić - zazdrościmy Ani nóg po samą szyję!

Anna Bałon

anna bałon

ania bałon, top model. zostań modelką

Przypuszczalibyście, że dziewczyna z tego filmiku może się okazać taką seksbombą? :)

Joanna Kudzbalska. Joanna Kudzbalska. D'Vision

Joanna Kudzbalska

Asia odpadła z programu tuż przed finałem. W "Top model. Zostań modelką" dała się poznać jako prawdziwa kobieta - kameleon. Uwielbiamy Joasię w sesji dla "Glamour". Na zdjęciach modelka zaprezentowała różne fryzury, w każdej z nich wyglądając rewelacyjnie.

Joanna Kudzbalska

Joanna Kudzbalska

Joanna Kudzbalska

Joanna Kudzbalska

Michalina Manios. Michalina Manios. KAPIF

Michalina Manios

Michalina po finale programu zdradziła, że dostała propozycję udziału w dużej kampanii. I rzeczywiście, modelka wzięła udział w sesji zdjęciowej dla "Top Secret".  Razem z dwiema innymi modelkami pozowała topless. I wypadła rewelacyjnie, a przede wszystkim ultrakobieco. Czekamy na więcej!

Michalina Manios

michalina manios

michalina manios

Magda Roman. Magda Roman. D'Vision

Magda Roman

Magda została wyrzucona z programu po tym, jak odmówiła rozebrania się do zdjęć. Szybkie pożegnanie z programem nie przeszkodziło jej w karierze, wręcz przeciwnie - Magda ma na swoim koncie wiele sesji zdjęciowych. Nam najbardziej podoba się ta dla hiszpańskiej "Telvy", będąca wynikiem współpracy Magdy i jurora show, Marcina Tyszki. Magda wygląda tu bardzo kobieco i delikatnie.

magda roman, top model. zostań modelką

magda roman

magda roman

magda roman

Vera Suprunenko. Vera Suprunenko. FORUM

Vera Suprunenko

Vera od początku programu była jedną z faworytek show. Za to, że na planie korzystała z telefonu komórkowego (co było zabronione w regulaminie) została wyeliminowana z show. Mimo to Vera robi karierę. Szła w pokazie Mariusza Przybylskiego i bierze udział w sesjach. Zachwyciła nas na zdjęciach dla Cosmopolitan. Kobieca, flirtująca i seksowna - taką Verę lubimy najbardziej.

vera suprunenko

vera suprunenko

vera suprunenko

vera suprunenko

Honorata Wojtkowska. Honorata Wojtkowska. Facebook

Honorata Wojtkowska

Ulubienica Karoliny Korwin Piotrowskiej również dobrze sobie radzi w modelingu. Ma na swoim koncie sporo sesji zdjęciowych. Ostatnio zatrudnił ją sam Maciej Zień - modelka będzie prezentowała suknie ślubne w katalogu projektanta. Nam najbardziej spodobały się jej odważne zdjęcia promujące polskich projektantów w ramach konkursu "Fashion Designer Awards". Zobaczcie sesję o tytule "Czarny łabędź".

honorata wojtkowska

honorata wojtkowska

Honorata Wojtkowska, top model. zostań modelką

Honorata Wojtkowska, top model. zostań modelką, top model

honorata wojtkowska

Olga Kaczyńska. Olga Kaczyńska. Nextmodels.com

Olga Kaczyńska - fotki testowe

Zwyciężczyni programu, 20-letnia Olga Kaczyńska, może być z siebie dumna. W przeciwieństwie do swojej poprzedniczki Pauliny Papierskiej Olga zaczęła robić prawdziwą karierę. Podpisała kontrakt z londyńskim oddziałem "Next models" i pracuje nad swoim portfolio.

olga kaczyńska

Dzięki dużej determinacji naszej Top Model udało się znacząco schudnąć. Olga ma teraz wymiary godne prawdziwej modelki high fashion. Piękna wrocławianka nie tylko pozuje do zdjęć, ale też pojawia się na wybiegach - w grudniu była gwiazdą na pokazie Dawida Wolińskiego.

olga kaczyńska

Top Model ma na swoim koncie bardzo dużo udanych sesji. Nam najbardziej spodobały się dwie.Pierwsza z nich to zdjęcia testowe dla Next Models. Olga pozuje w naturalnych stylizacjach, podkreślających jej dziewczęcą urodę.

olga kaczyńska

Olga Kaczyńska

olga kaczyńska

olga kaczyńska

Olga Kaczyńska. Olga Kaczyńska. Mariusz Mac Photography

Olga w obiektywie Mariusza Maca

Drugą sesją, którą chcemy wyróżnić, jest ta wykonana przez Mariusza Maca. To naszym zdaniem najlepsze zdjęcia Olgi. Modelka świetnie odnajduje się w różnych stylizacjach i pozuje jak profesjonalistka. Udowadnia też, że potrafi zmieniać się na każdym zdjęciu - a w programie niejednokrotnie zarzucano jej, że na każdej fotce wygląda tak samo. Najwyraźniej wygrana w "Top Model. Zostań modelką" dodała jej pewności siebie. Teraz Olga kokietuje aparat fotograficzny a efekty są widoczne.

olga kaczyńska

olga kaczyńska

Olga Kaczyńska

olga kaczyńska

olga kaczyńska

Więcej o: