"Mam talent": Magda Welc kopią Klaudii Kulawik? SONDAŻ

Patos na scenie i miejsce w finale gwarantowane. Welc zrobiła to samo co Kulawik?
Magda Welc Magda Welc screen ze strony plejada.pl

Welc oczarowała jurorów

Magdalena Welc oczarowała widzów i jurorów na castingu do programu "Mam talent". Swoim pięknym, dojrzałym głosem zaśpiewa "Niczego nie żałuję" i bez problemów przeszła do kolejnego etapu. Jurorzy w Warszawie nie mieli wątpiwości, co do tego, że Magda powinna znaleźć się w półfinale.

Magda Welc Magda Welc forum

Wygrała "Mam Talent"

Magda wystąpiła w sobotnim półfinale "Mam talent" i zmiotła konkurencję. Niestety, Magda poszła tą samą drogą co Klaudia Kulawik z pierwszej edycji "Mam talent". Zaśpiewała smutną piosenkę zespołu Dżem i założyła sukienkę zupełnie nie pasującą do 11-letniej dziewczynki.

Wystep Magdy Welc

Występ Kaludii Kulawik

Patos jest pusty

- Od czasów Klaudii Kulawik wiemy, że patos na scenie jest czasami bardzo pusty. Wolałbym, żebyś poszła za młodzieżową częścią swojej duszy, a nie próbowała mierzyć się z pomnikami, tak smutnymi piosenkami. Jesteś najjaśniejszym plusem tego programu - stwierdził Kuba Wojewódzki.

Tęsknota za głosem

- Ja bardzo czekałam na twój występ i bardzo się go obawiałam. Była tutaj kiedyś taka dziewczyna, która uśmierciła nasz entuzjazm swoimi śmiertelnie smutnymi piosenkami. Ty niestety zrobiłaś to samo, co Klaudia Kulawik. To nie zmienia faktu, że za twoim głosem się tęskni - ceniła Chylińska.

Fenomenalna 11-latka

Nie wyobrażamy sobie Magdy w żółtej sukience śpiewającą "Tyle słońca w całym mieście", bo wydaje nam się, że ona po prostu dobrze odnajduje się w takich smutnych piosenkach. Ma dojrzały i mocny głos. Z pewnością jest bardziej autentyczna niż Klaudia Kulawik. Która dziewczynka bardziej się podoba?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.