Tina Turner na okładce "Vogue"! Zobacz, jak po latach wygląda wielka gwiazda

Tina Turner to żywa legenda muzyki rozrywkowej. Zachwycająca urodą, imponująca wulkaniczną energią na scenie. Uwierzycie, że śpiewa dla nas już ponad 50 lat?
Tina Turner Tina Turner Vouge

Na okładce "Vouge". Nareszcie!

Tina Turner pojawiła się na okładce niemieckiego magazynu "Vogue". Nareszcie, chciałoby się powiedzieć. Gwiazda ma 74 lata i wydaje się być w doskonałej kondycji. Trudno uwierzyć, że w tym wieku można wyglądać tak pięknie!

Tina Turner Tina Turner Vogue

Podwójna radość

Radość jest podwójna, ponieważ to pierwszy raz, kiedy "Vogue" w ten sposób honoruje Tinę Turner. Dodatkowo zaś artystka jest najstarszą osobą, która miała w magazynie modowym swoją okładkę. Wcześniej ten tytuł należał do 62-letniej Meryl Streep.

Vogue

Tina Turner Tina Turner REUTERS/STEFANO RELLANDINI

Tina Turner dzisiaj

Tina Turner pozowała do zdjęcia na okładce w szykownym kostiumie od Armaniego. Za stylizację odpowiadała Nicola Knes, a zdjęcia to dzieło Claudii Knoepfel i Stefana Indlekofera.

Tina Turner Tina Turner REUTERS/TOBIAS SCHWARZ

Planuje powrót?

Miejmy nadzieję, że okładka "Vogue" ze zdjęciem Tiny Turner zwiastuje powrót piosenkarki do pracy artystycznej. Ostatnią płytę wydała w 2009 roku i był to album koncertowy. Od tamtego czasu sporadycznie występowała, głównie w programach telewizyjnych. Czyżby gwiazda planowała swój wielki powrót?

Tina Turner Tina Turner X17ONLINE.COM/ViennaReport/X17online.com

Bywa na kolacjach biznesowych

Co robi Tina Turner, kiedy nie koncertuje i nie nagrywa nowej płyty? Na przykład chadza na kolacje biznesowe. Tak wyglądała w listopadzie ubiegłego roku w Wiedniu, gdzie spotkała się z przedstawicielami jednej z tamtejszych firm.

NO USE AUSTRIA Tina Turner and Erwin Bach in Vienna. November 15, 2012 X17online.com *** Local Caption ***  Tina Turner and Erwin BachX17ONLINE.COM/ViennaReport/X17online.com

Tina Turner Tina Turner CHINAFOTOPRESS/MAXPPP/ChinaFotoPress

Tina Turner

A tak się prezentowała w ubiegłym roku w Chinach na pokazie Armaniego. Niejedna gwiazda marzyłaby, żeby w tym wieku być w takiej formie.

ChinaFotoPress/MAXPPP - BEIJING, CHINA - MAY 31: (CHINA OUT) Singer Tina Turner attends Armani fashion show at 798 Art Zone on May 31, 2012 in Beijing, China. (Photo by ChinaFotoPress)***_***428571231  CHINAFOTOPRESS/MAXPPP/ChinaFotoPress

Więcej o: