Zadziwiające metamorfozy! One nie przyznały się do operacji plastycznych, ale...

Nie przyznają się do żadnych zabiegów ani operacji plastycznych. Dziwnym zbiegiem okoliczności, na przestrzeni lat ich rysy twarzy uległy dużej zmianie, a usta i oczy zrobiły się większe... Która z nich według Was zasługuję na miano Królowej Metamorfoz? Przedstawiamy ranking pięciu gwiazd, których twarze diametralnie się zmieniły.
Agnieszka Szulim. Agnieszka Szulim. Kapif

5. Agnieszka Szulim

Agnieszka Szulim przyznała się otwarcie do powiększenia biustu. Jednak zaprzeczyła wszelkim doniesieniom o poprawkach innych partii ciała.

Agnieszka Szulim

W wywiadzie dla "Twojego Imperium" prowadząca "Bitwy na głosy", zabrała głos na temat plotek o zabiegach, którym miała się poddać:

Przypisywano mi operację nosa, policzków, nawet lifting twarzy. Nie wiem, czy ci, którzy wypisują te brednie, zdają sobie sprawę, z jak wielkim stresem wiąże się operacja. Nie jestem uzależniona od takich emocji, wystarczająco dużo adrenaliny mam w pracy. Ta lawina kłamstw jest kolejnym przykładem tego, że w Polsce jeszcze nie wolno głośno mówić o wielu rzeczach.

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 09.11.2011 7. URODZINY ESKA ROCK W KLUBIE STODOLA N/Z: AGNIESZKA SZULIM BADZIAK

Maja Sablewska. Maja Sablewska. screen z youtube.com

4. Maja Sablewska

Maja Sablewska jest atrakcyjną kobietą, jednak nie zawsze tak było. Jeszcze kilka lat temu była menagerka gwiazd wyglądała niespecjalnie. Teraz ma większe oczy, usta, a twarz zrobiła się szlachetniejsza i szczuplejsza.

Maja Sablewska

Te zmiany Sablewska skomentowała następująco:

(...) znajoma poleciła mi klinikę, która posługując się badaniami genotypu, czyli coś więcej jeszcze niż DNA, ustala produkty, które absolutnie muszę omijać przy spożywaniu posiłków, i takie, których omijać nie wolno... Ktoś może w to nie uwierzyć, ale zmiana żywienia spowodowała zmianę rysów mojej twarzy. Oprócz tego [...] ustały moje bóle głowy i przestałam chorować...

maja sablewska dla mohito, mohito, maja sablewska,

Wierzycie?

Edyta Górniak. Edyta Górniak. screen z youtube.com

3. Edyta Górniak

Edyta Górniak przed laty uchodziła za najpiękniejszą polską piosenkarkę. Jej oryginalna uroda, którą zawdzięcza cygańskim korzeniom, sprawiała, że artystka miała licznych adoratorów. Niestety po latach i prawdopodobnych licznych zabiegach kosmetycznych i plastycznych, twarz Górniak stała się... napuchnięta.

04.07.2008 Gdansk Festiwal Gwiazd N/z Edyta Gorniak  fot Mieczyslaw Wlodarski/REPORTER

Artystka zaprzecza jednak, że ingerowała w swoją urodę. W wywiadzie dla magazynu Gwiazdy, wypowiedziała się na temat operacji plastycznych:

Nie jestem ani ich zwolenniczką, ani przeciwniczką. Jeśli nie czujemy się komfortowo z naszym ciałem, nie możemy pogodzić się z upływem czasu, to jest to jakiś sposób na podarowanie sobie lepszego samopoczucia. Ale nadużywanie skalpela to pułapka.

05.12.2006 WARSZAWA   TEATR ROMA  PROBA PRZED SWIATECZNYM KONCERTEM SWIETA SWIETA 4  N/Z EDYTA GORNIAK  FOT TOMASZ WAWER / AGENCJA GAZETA

Niektórym faktom, nie da się tak po prostu zaprzeczyć...

Justyna Steczkowska. Justyna Steczkowska. screen z youtube.com

2. Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska ma oryginalną, aczkolwiek specyficzną urodę. Piosenkarka może poszczycić się idealną figurą i proporcjami ciała, jednak twarz była zawsze powodem jej kompleksów.

justyna steczkowska

Jak czytamy w miesięczniku "Uroda", Steczkowska podobno przeszła operację pośladków, biustu oraz nosa, a także zabieg likwidacji żeber. Piosenkarka w miesięczniku poświęconym dobremu wyglądowi, zaprzecza jednak, że ingerowała w poprawę wyglądu:

Brukowce posądzają mnie o wszystko. Według nich jestem cała sztuczna -  mówi w wywiadzie dla "Urody".

Steczkowska Justyna

A jak Wy uważacie?

Doda. Doda. screen z youtube.com

1. Doda

Obecnie Doda w niczym nie przypomina dawnej Doroty Rabczewskiej, mieszkanki Ciechanowa. Piosenkarka musiała włożyć wiele wysiłku i pieniędzy, żeby tak wyglądać!

Doda

W programie "Przychodzi baba do lekarza", emitowanym w stacji Polsat Cafe, Grażyna Wolszczak zwraca się do specjalistów, by ocenili fachowym okiem zmiany, jakie zaszły w wyglądzie gwiazd. Chirurdzy plastyczni wymienili operacje, jakim musiała poddać się Doda: powiększenie biustu, oczu, ust. Stwierdzili też, że piosenkarka poddała się zabiegowi zmniejszenia nosa, plastyce policzków, podniesienia łuków brwiowych, a także pozbyła się zmarszczek mimicznych twarzy...

doda

To jednak nie wszystko, Doda także zagęściła sobie włosy. Uff...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.