Anna Starmach to ceniona kucharka i cukierniczka. Polski show-biznes poznał ją dzięki roli jurorki w progamach "MasterChef" oraz "MasterChef Junior". Po latach rozstała się z programami i o wiele więcej publikuje na Instagramie. Mówi nie tylko o smakowitych przepisach, życiu mamy dwójki dzieci, ale i ulubionych tradycjach. Jak się okazuje, Starmach nie zwleka z przygotowaniami do świąt.
Anna Starmach pokazała 14 listopada, że wraca do domu z niewielką choinką. "Ulubiona pasażerka" - napisała na InstaStories. Udostępniła następnie kadr z dziećmi, które przyglądają się świątecznym ozdobom. W sklepach nie brakuje elfów i innych akcentów, które niedługo ozdobią wiele polskich domów. Starmach postanowiła wytłumaczyć się z zakupów. "Dekorowanie zaczynam już od kilku lat w listopadzie i choć znajdzie się sporo takich, którzy to skrytykują 'za wcześnie przecież', to ja mam to w nosie" - zaczęła kucharka. "Ja tak lubię i co roku już tych lampeczek nie mogę się doczekać" - dodała. Co sądzicie o jej opinii?
Przed kamerą cukierniczka zawsze była uśmiechnięta, profesjonalna i pełna energii. Mało kto miał pojęcie, że poza planem nie było tak kolorowo. Obecność kilkunastu kamer stała się dla Starmach przytłaczająca, ponieważ obserwowano każdy jej ruch. - Ja tam pracowałam 12 lat, więc kawał czasu. Bardzo się przez ten czas zmieniłam. 23-letnia dziewczyna, a 36-latka to dwie różne rzeczy. Więc jak przyszła ta przerwa, to de facto wcale nie przyszedł relaks, tylko też trochę przyszło nadrabianie 12 lat w kołowrotku - wyznała kucharka w RMF FM. - Oczywiście mowa tutaj o terapii, w której jestem i w której intensywnie pracuję - uzupełniła. W "MasterChefie" niezmiennie są Moran i Gessler, a na miejsce Starmach pojawił się Przemysław Klima, którego sama zainteresowana czasami odwiedza w jego lokalu.
Mocne wyznanie Zawadzkiej. "Dawno tak nie płakałam"
Zaskakujący gest Nawrockiej na pogrzebie. W ten sposób oddała hołd Litewce
Kasia Cerekwicka dziś przyjmuje w gabinecie. Nie wszyscy wiedzą, kim jest z wykształcenia
"Mówilibyście po francusku". Macron odpowiedział na żart króla Karola w Białym Domu
Monika Richardson mówi o problemie z alkoholem. "Picie codzienne zaczęło się w moim trzecim małżeństwie"
Epstein miał zostawić list pożegnalny. Po siedmiu latach na jaw wyszły nowe informacje
Pazurowie świętują 17. rocznicę ślubu. "Nie każdy byłby w stanie to udźwignąć"
"Czasami też kupię sobie kebaba". Znany ksiądz ujawnił zarobki. Tyle dostaje jako katecheta
Natalia Niemen była w sekcie. Ujawniła, co się w niej działo