Anna Starmach

Anna Starmach

Anna Starmach to polska zwyciężczyni programu "Gotuj o wszystko". Anna Starmach jest od 2012 roku jurorką polskich edycji programu MasterChef i MasterChef Junior. Jest córką Teresy i Andrzeja Starmachów, krakowskich kolekcjonerów sztuki.
Imię i nazwisko: Anna Starmach
Data urodzenia:
Miejsce urodzenia: Kraków
Zawód: barista, kucharz
Instagram: @anna_starmach
Facebook: facebook.com/AnnaStarmachOfficial/

Anna Starmach - doświadczenie

Anna Starmach studiowała historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła też roczny kurs w prestiżowej szkole kulinarnej Le Cordon Bleu w Paryżu. Odbyła staże w restauracjach krakowskich oraz nagrodzonej gwiazkami w przewodniku Michelin francuskiej Lameloise.

Anna Starmach - programy

Anna Starmach od początku kariery telewizyjnej związana jest z telewizją TVN. Kiedy zwyciężyła w programie "Gotuj o wszystko" w 2010 roku została jurorem kolejnej edycji konkursu oraz prowadzącą kącik kulinarny w "Dzień Dobry TVN". Od 2012 roku jest jurorką programów MasterChef oraz MasterChef Junior - razem z Magdą Gessler i Michelem Moranem.

Anna Starmach - książki

Anna Starmach, prócz programów telewizyjnych, ma na swoim koncie również kilka książek kucharskich. Wśród nich znajdziemy takie tytuły jak: Pyszne obiady, Pyszne kolacje, Pyszne 25.

Anna Starmach - życie prywatne

Anna Starmach w 2017 roku w Walentynki zaręczyła się ze swoim długoletnim partnerem Piotrem Kuskiem. Para wzięła ślub jeszcze tego samego roku, w sierpniu. Anna Starmach i jej ukochany Piotr w podróż przedślubną wybrali się do Nowej Zelandii, ślub wzięli w Krakowie, zaś w podróż poślubną pojechali na Korsykę. Para w wakacje 2018 ogłosiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Anna Starmach urodziła córkę 13 listopada 2018 roku. Rodzice dali jej na imię Jagna.

anna starmach

Więcej o:

anna starmach