Anna Starmach lata temu walczyła z nadwagą. Teraz przestrzega innych i zdradza sposób na zgrabną sylwetkę. "Dałam się nabrać"

Anna Starmach zdradziła w rozmowę z obserwatorami, w jaki sposób dba o sylwetkę. Gwiazda przestrzegła także przed tzw. dietami cud.

Bądź na bieżąco. Wieści ze świata show-biznesu znajdziesz również na Gazeta.pl.

Anna Starmach dała się poznać szerszej publiczności z programów "MasterChef" i "MasterChef Junior" jako ekspertka od wszelkiego rodzaju słodkości. Choć z racji wykonywanego zawodu czyha na nią wiele pokus kalorycznych, kucharce wciąż udaje się utrzymać szczupłą sylwetkę. Niewielu jednak wie, że gwiazda TVN-u w przeszłości zmagała się z nadwagą. Podczas ostatniego Q&A z fanami na Instagramie zdradziła, w jaki sposób udało jej się zrzucić kilogramy, jak i przestrzegła fanów będących w drodze do upragnionej sylwetki. 

Zobacz wideo Anna Starmach opowiedziała o podwójnym macierzyństwie. Bywa ciężko

Anna Starmach przestrzega przed dietami cud

Gwiazda zorganizowała na Instagramie sesję pytań i odpowiedzi, a jednym z poruszanych tematów były diety. Starmach wyznała, że jako młoda osoba korzystała z tzw. diet cud, które był drogą donikąd.

Jako młoda dziewczyna 'dałam się nabrać' na diety cud. Była kapusta, było liczenie kalorii... - przyznała Starmach.

Anna Starmach zdradza sposób na szczupłą sylwetkę

Gwiazda "MasterChefa" zdradziła przy okazji, co spowodowało u niej największą zmianę sylwetki. Jak się okazuje, sposób jest bardzo prosty - wystarczy dbać o regularność przyjmowania posiłków.

Największa zmiana mojej sylwetki nastąpiła, gdy po prostu dbałam o regularne posiłki (nauczyłam się jeść śniadania) i trenowałam trzy lub cztery razy w tygodniu - powiedziała na Instagramie Anna Starmach.

Starmach nie stroni od kontaktu z obserwatorami i od czasu do czasu zdarza jej się organizować Q&A na Instagramie. Podczas jednego z nich zdradziła m.in. jaka jest różnica wzrostu między nią, a jej mężem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.