Lunie nie udało się oczarować publiczności Eurowizji na tyle, aby dostać się do finału konkursu. 24-latka mimo tego wciąż budzi emocje internautów, którzy są ciekawi, jak udało jej się zyskać popularność w tak krótkim czasie. Zainteresowanie budzi nie tylko jej twórczość, ale i życie prywatne. Na instagramie wokalistki możemy podejrzeć, w jakim stylu urządziła swoje warszawskie włości. Warto jednak zaznaczyć, że nie mamy stuprocentowej pewności, że każdy kadr pochodzi właśnie z jej mieszkania.
We wnętrzach mieszkania Luny panuje porządek, biel i elegancja. Z dostępnych kadrów łatwo wywnioskować, że piosenkarka nie lubi bibelotów i preferuje bardziej przejrzyste przestrzenie. Nie brakuje tam jednak designerskich dodatków, książek, kwiatów czy pianina, przy którym nie raz nagrywa filmiki, jak śpiewa. Uwagę zwraca także ogromnych rozmiarów lustro projektu włoskiego architekta Ettore'a Sottsassa. Jego cena sięga nawet 50 tys. złotych. Luna wrzuciła także kadry z balkonu - malutka, ale przytulna przestrzeń jest idealna to spotkań we dwójkę. Jest tam stolik oraz dwa krzesła. W sypialni króluje za to ogromnych rozmiarów szafa, w którym Luna może przechowywać swoje sceniczne kreacje. Więcej zdjęć domu Luny znajdziecie w naszej galerii u góry strony.
Luna to córka Andrzeja Wielgomasa, właściciela firmy Dawtona, która produkuje doskonale znane Polakom keczupy. Z wypowiedzi piosenkarki do "Forbesa" wynika jednak, że chciałaby się nieco zdystansować od tego, czym zajmują się jej rodzice. "Tak. Jestem tą Luną. Ale jestem też osobą dorosłą, niezależną, samodzielną i myślę, że nie ma to większego znaczenia, kto jest moim rodzicem, bratem czy chłopakiem. Zajmuję się czymś zupełnie innym. Takie komentarze pod moim adresem są niezgodne z prawdą, bo nie dotyczą mnie i tego, co rzeczywiście robię. Mogłabym pracować razem z moimi rodzicami, ale zawsze czułam, że to nie jest moja droga" - przyznała. Luna podkreśliła także, że jej rodzina nie była zachwycona pomysłem startowania w Eurowizji.
Marta Nawrocka wypisała syna z edukacji zdrowotnej. Tak się tłumaczyła
Finał "The Voice Senior". Wiemy, kto wygrał
Pamiętacie skina z "Rancza"? Z brodą i wąsami możecie go nie poznać
Strój Marty Nawrockiej w TVN24 nie był przypadkowy. Stylistka mówi, czego zabrakło
Mocne grafiki Damięckiej na walentynki. Spójrzcie na tę z Trumpem i Putinem
Kaczorowska i Rogacewicz kończyli program, gdy nagle padła deklaracja. W studiu zawrzało
Influencer ocenił pączki u Gessler. "Za tę cenę powinny śpiewać, tańczyć i mówić komplementy"
Markowska szczerze o relacji z Kopczyńskim po rozstaniu. "To nie jest łatwe"
Ekspert o Nawrockiej podczas wywiadu. "Potraktowała jak niedoświadczoną dziennikarkę". Zdradziło ją też pstrykanie