Wodzianka

Wodzianka

Wodzianka jest potocznym określeniem na hostessy pracujące w talk-show "Kuba Wojewódzki". Przydomek dziewcząt pochodzi od jednego z zdań, które im przypada - donoszenie wody do picia dla gospodarza oraz jego gości. Jedną z najsłynniejszych "wodzianek" jest Dominika.

Pełne imię i nazwisko: Dominika Zasiewska
Rok urodzenia: 1989r.
Miejsce urodzenia: Julianów
Facebook: facebook.com/dominika.zasiewska
Instagram: @the_real_watergirl

Wodzianka u Kuby Wojewódzkiego

Program "Kuba Wojewódzki" emitowany jest w stacji TVN. Gospodarzem jest Kuba Wojewódzki. Formuła programu opiera się na swobodnym wywiadzie-rozmowie Kuby z dwójką zaproszonych przez niego do studia gości. Pierwsza część programu to rozmowa z jednym gościem, w połowie programu dołącza drugi zaproszony gość.
Rozmowy gospodarza przerywane są pojawieniem się "Wodzianki", czyli hostessy pracującej w programie. Skąpo ubrane młode kobiety wchodzą do studia i przynoszą wodę do picia lub prezenty, które następnie Kuba Wojewódzki wręcza gościom. Wodzianka przynosi również przedmioty przyniesione przez gwiazdy, które przeznaczone są na aukcję charytatywną.
Jedną z hostess, "wodzianek", była Dominika Zasiewska.

Wodzianka - Dominika Zasiewska

Wodzianka Dominika zaczęła gościć na łamach prasy tabloidowej po tym, gdy kilkukrotnie widywano ją na randkach z Kubą Wojewódzkim. Każda z jego partnerek budzi natychmiastowe zainteresowanie mediów i nie inaczej było w tym przypadku. Zainteresowanie Dominiką rosło, a producenci programu postanowili częściej pokazywać Dominikę w roli "wodzianki". W pamięci widzów zapisały się szczególnie dwa jej wystąpienia: gdy zrobiła striptiz dla byłego piłkarza, Macieja Szczęsnego i pokazała się topless oraz gdy pocałowała w usta jednego z gości - Adama "Nergala" Darskiego. Kilka dni później okazało się, że Wodzianka i Nergal są parą. Ich związek trwał krótko, ale spowodował kolejny wzrost zainteresowania osobą Wodzianki.
Dominika Wodzianka wystąpiła w rozbieranych sesjach dla Playboy'a oraz CKM. Nie zwolniła imprezowego tempa życia nawet w zaawansowanej ciąży. W sierpniu 2014 roku urodziła syna.

Zobacz także:

Natalia Siwiec - Kuba Wojewódzki - Nergal

wodzianka

Więcej o:

wodzianka