Dominika Zasiewska całkiem zmieniła wizerunek. Wodzianka zrezygnowała z mocnego makijażu i opalenizny. "Coraz ładniejsza"

Dominika Zasiewska na najnowszym zdjęciu nie przypomina samej siebie. Pozuje bez mocnego makijażu.

Dominika Zasiewska zdobyła popularność dzięki show Kuby Wojewódzkiego, gdzie w skąpych strojach podawała wodę gościom dziennikarza. Stąd właśnie zyskała ksywkę "Wodzianka". Jej kariera potoczyła się błyskawicznie - Dominika w pewny momencie trafiła na rozkładówkę "Playboya", często i chętnie bywała na imprezach branżowych. Ostatnio natomiast dała o sobie przypomnieć romansem z Krzysztofem Rutkowskim. Teraz wiele wskazuje na to, że zaczęła odcinać się od dawnego wizerunku.

Zobacz: Wodzianka vs. Rutkowski to coś więcej niż drama miesiąca. To odwrócenie znanego schematu zdrad w show-bizie

Dominika Zasiewska zmienia wizerunek

Do tej pory Wodzianka chętnie zwracała na siebie uwagę nie tylko prowokacyjnymi strojami czy skandalami, ale także imagem. Dominika Zasiewska stawiała na intensywną opaleniznę, powiększyła usta, mocno się malowała. Teraz po tym wszystkim (oprócz powiększonych ust) nie ma już śladu. Na jednym z nowszych zdjęć Dominiki na jej profilu widzimy ją w dość naturalnej odsłonie.

To był piękny i dobry dzień. Spotkało mnie tyle dobrego... Mam cudownych i wartościowych ludzi wokół siebie. What goes around, comes around - napisała Dominika Zasiewska w opisie do zdjęcia.
 

Fani zachwycili się fotografią Wodzianką i komplementowali ją w komentarzach.

Pięknie wyglądasz.
Coraz ładniejsza.
Piękna! - pisali.

Ciekawe, czy nowy delikatniejszy i bliższy naturze wizerunek zagości u Dominiki na stałe.

Zobacz też: Dominika "Wodzianka" Zasiewska zmienia swoje życie. Zaczęła od fryzury, którą zrobiła sobie sama. Znacznie skróciła swoje włosy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.