Dominika "Wodzianka" Zasiewska zmienia swoje życie. Zaczęła od fryzury, którą zrobiła sobie sama. Znacznie skróciła swoje włosy

W życiu Wodzianki najwyraźniej przyszedł czas na wielkie zmieny. Czyżby jej burzliwe życie zaczynało się układać?

Dominika Zasiewska zasłynęła w polskim show-biznesie dzięki występowi w programie "Kuba Wojewódzki". Była tam jedną ze sławnych Wodzianek. Choć już dawno pożegnała się z tą pracą, nie pozwala o sobie zapomnieć. Aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe i jak sama informuje, zamierza zmienić swoje życie.

Dominika "Wodzianka" Zasiewska w nowej fryzurze

Jak widać, jej słowa nie były rzucone na wiatr. Pierwsze zmiany są już widoczne. Dominika kojarzona była z ciemnymi, bujnymi lokami, po których nie ma już żadnego śladu. Tym razem postawiła na krótkiego, prostego boba. Co ciekawe, obcięła się sama. Musimy przyznać, że ma ogromne umiejętności fryzjerskie, bo w nowej fryzurze prezentuje się bardzo dobrze.

Przypomnijmy, że Dominika na swoim koncie ma wiele miłosnych aferach, które dały jej sławę i rozgłos. Pierwsza dotyczyła jej dosyć kontrowersyjnego związku z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.Później ponownie zrobiło się o niej głośno, ponieważ wyznała w mediach społecznościowych, że jest ofiarą przemocy domowej. Zostały również opublikowane jej zdjęcia, na których była pobita. Jej były już parter Piotr nie przyznawał się do zarzutów, wręcz przeciwnie, oskarżył Dominikę o kłamstwo.

Wodzianka o Rutkowskim.

Zobacz wideo

Choć jej życie mocno się komplikowało, to najwyraźniej przyszedł czas na poprawę. Dominika - jak sama przyznaje - rozpoczyna przygodę z nowym biznesem, który zamierza otworzyć w stolicy. Okazało się, że przeprowadziła się na stałe do Warszawy i chce zacząć nowe życie.

Musimy przyznać, że coraz mniej przypomina dawną siebie. My trzymamy za nią kciuki i życzymy jej wielu sukcesów.

A wam jak podoba się w nowym wydaniu?

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.