Wodzianka nie kłamała! Prezenterka telewizyjna potwierdza jej romans z Rutkowskim

Kristina Kurcheva, prezenterka 4FUN.TV, a prywatnie przyjaciółka Dominiki Zasiewskiej w rozmowie z "Twoim Imperium" potwierdziła romans Wodzianki z detektywem.
Zobacz wideo

Romans Dominiki "Wodzianki" Zasiewskiej i Krzysztofa Rutkowskiego to jeden z najgłośniejszych tematów ostatnich tygodni. Wszystko wskazuje na to, że telenowela z udziałem tych dwojga szybko nie skończy. Przypomnijmy, że po tym jak popularny detektyw wyparł się romansu z modelką, ta w zaczęła publikować zdjęcia, SMS-y i nagrania, które miały udowodnić, że Rutkowski kłamie.

A teraz głos zabrał także świadek. Przyjaciółka Wodzianki, Kristina Kurcheva, która jest prezenterką w 4FUN.TV potwierdza jej zacieśnioną relację z detektywem.

Krzysztof Rutkowski miał romans z Dominiką "Wodzianką" Zasiewską. Jest świadek

Słyszałam, jak Krzysztof Rutkowski zapewniał Dominikę, że chce się z nią ożenić, a jego związek z Mają to fikcja medialna - wyznała koleżanka Wodzianki, Kristina Kurcheva.

Dodała, że Rutkowski próbuje się wybielić kosztem Zasiewskiej.

Rutkowski i Dominika byli razem na co dzień. Odwiedzali mnie jako para. To dlatego znalazł się w programie mojej telewizji "Wielka wylewka". Uważam, że Rutkowski próbuje ratować swój wizerunek kosztem Dominiki. A ona jest bez winy! To najuczciwsza osoba, jaką znam - dodała.

Skrin z tygodnika 'Twoje Imperium'Skrin z tygodnika 'Twoje Imperium' Screen / Instagram / The real watergirl / Kurcheva

Coś nam się wydaje, że ten spektakl szybko się nie skończy... Jak myślicie, Maja Plich zabierze w końcu głos?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.