Wodzianka znów pogrąża Rutkowskiego. Opublikowała kolejne zdjęcie i nagrania. "Krzysiek, leżysz. Na wszystko mam dowody"

Dominika "Wodzianka" Zasiewska robi wszystko, aby udowodnić to, że Krzysztof Rutkowski jest niewierny swojej narzeczonej, Mai Pilch. Opublikowała nagrania i zdjęcie, które mają to potwierdzić.

Telenowela, w której głównymi bohaterami są Dominika Zasiewska i Krzysztof Rutkowski nie ma końca. Detektyw, który niebawem ma stanąć na ślubnym kobiercu z Mają Pilch wypiera się romansu z Wodzianką. Ta w odwecie publikuje ich kolejne wspólne zdjęcia, pełne romantyzmu sms-y i wiadomości od innych "ofiar" Rutkowskiego.

Dominika Zasiewska znów pogrąża Rutkowskiego

W sobotę Dominika opublikowała na swoim Instagramie prywatne rozmowy z Krzysztofem. Czytamy w nich między innymi:

Cudownie mi było dzisiaj z tobą. Piękny dzień. Kocham cię najdroższa - miał pisać Krzysztof.

Okazuje się, że to jednak nie koniec i Wodzianka poszła o krok dalej. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie zrobione w mieszkaniu detektywa w Łodzi.

Co było pierwsze, lans czy Rutkowski? W piżamce, po kolacji i przed snem. Poznajecie ten dom? P.S. Krzysztof świetnie gotuje - napisała.

Później na profilu Zasiewskiej pojawiły się nagrania, w których Dominika apeluje do Rutkowskiego i nakłania inne kochanki detektywa, aby nie godziły się na takie traktowanie.

Wykorzystane kobiety, takie jak ja, mają prawo się bronić! Mało tego, mają obowiązek się bronić! Rutkowski z tą Mają od siedmiu boleści myślą, że zrobią ze mnie, czy z którejkolwiek z nas, niewiarygodne idiotki? Moja odpowiedz brzmi NIE !!! Dziewczyny! Jest nas już co najmniej kilkadziesiąt! Nie godzimy się na to, że jeden, uzależniony od seksu 60 latek nas oszukuje! Koniec tych kłamstw!

Wodzianka zarzuca Krzysztofowi i Mai, że pragną sławy.

Oni razem z Mają Pilch udają, że odbijają porwane dzieci, kiedy tak naprawdę są na prywatnych wakacjach. Maja oraz Krzysztof Rutkowski pragną sławy, podziwu, poklasku i wygodnego życia. Naprawdę oni myślą, że my - zwykli ludzie - jesteśmy na tyle głupi, że to łykniemy?! DOŚĆ OBŁUDZIE ZA PIENIĄDZE BIEDNYCH, szukających nadziei ludzi!

Dodatkowo Dominika wyznała, że w sobotę spotkała się z Krzysztofem i nagrała rozmowę z nim.

Krzysiek, leżysz. Oszukałeś multum osób. Możesz teraz udawać, ale ja na wszystko dowody mam. A ty masz? - apeluje do Rutkowskiego.

Jakby tego było mało, Wodzianka opublikowała na Instagramie wiadomość od kobiety, która także miała być kochanką Rutkowskiego. Ta wysłała Zasiewskiej selfie zrobione ponoć w domu detektywa.

Coś nam się wydaje, że ten spektakl szybko się nie skończy... Posłuchajcie, co jeszcze powiedziała Dominika:

KS

Więcej o:
Komentarze (73)
Wodzianka znów pogrąża Rutkowskiego. Opublikowała kolejne zdjęcie i nagrania
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: bibi

  Oceniono 51 razy 45

  Wszystko już wiemy, teraz pytanie a czym się Pani zajmuje poza Rutkowskim?

 • Gość: Asia

  Oceniono 33 razy 31

  Nie wiem które z nich jest bardziej żałosne

 • Gość: jajakoja

  Oceniono 19 razy 19

  On naprawdę rżnął tego plastikowego paszczura? A fuj...

 • Gość: lol

  Oceniono 24 razy 18

  To jej się udało- Rutkowski został ostatecznie oficjalnie zbłaźniony. Jakoś mi go nie żal. A ta pani Maja nadal będzie udawała ,że nie plują tylko deszcz pada i farmazony wypisywać?:) A Rutkowski nadal zwalać winy na kobiety ,że sie z nim puściły kiedy on ma narzeczoną? Powiedzmy szczerze, osoby typu Zasiewska to nie moja bajka, ale świetnie demaskuje tu dziewczyna zakłamanie i moralny syf w jakim żyją ci ludzie. Jest się z czego pośmiać. Kazio Marcinkiewicz 2.

 • Gość: Porazka

  Oceniono 23 razy 17

  Gdzie był jej syn w czasie sexu z dziadkiem?

 • Gość: Pati

  Oceniono 28 razy 16

  Teraz jest zraniona i oburzona jego zachowaniem ? Przecież wiedziała co robi, Rutkowski to medialna osoba wszędzie jest informacja ze ma narzeczona , syna , i ma brać ślub to dlaczego zaczęła w ogóle z nim romans , gdyby była w porządku to by pogoniła dziada . Nie mówię ze on jest święty bo kawał ch***ja z niego , ale ona doskonale wiedziała co robi wiec z niej jest tez zwykła sz***ta i teraz Jeszxze się ośmiesza publikując te wszystkie prywatne wiadomości

 • Gość: Gość Maria

  Oceniono 17 razy 13

  Pytanie zasadnicze. Skoro pani Dominika szła do łóżka z 60 letnim dziadkiem,to gdzie jej wstyd i obrzydzenie do siebie? Gdzie był jej rozum! Po co o tym opowiadać? Kogo to obchodzi? A swoją drogą jakie te dziewczyny są głupie,by zadawać się z tetrykami? Gdzie wasz honor i godność? No co taki dziadziuś może dać młodej dziewczynie. Nikt mi nie wmówi, że różnica wieku w niczym nie przeszkadza. Owszem ale do czasu. I po co o tym opowiadać. Rutkowski chce się żenić z matką swojego dziecka. Niech się żeni. Jego wybór. O co ty dziewczyno walczysz? Po co! Kogo to obchodzi? Jak naciągnął jakieś inne dziewczyny,to chyba nie były ślepe, że to stary dziadek. Żenada i wstyd. Jego nie zniszczysz,siebie tak.

 • Gość: lglu

  Oceniono 33 razy 13

  Dobrze że publikuje. Może żonaty tysiąc razy się zastanowi zanim: zdradzi żonę i skrzywdzi pozostałe kobiety traktując je jak zabawkę. Może wolna kobieta straci apetyt na romansowanie. Może wierność wzrośnie?:) Kto wie- ale to mocne co robi i są ofiary, ale dobre ostrzeżenie dla wszystkich. Porzucona kobieta jest nieobliczalna- pamiętajcie panowie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX