"Wodzianka" ma już nowego partnera. Nie kryje się z uczuciem i pokazała go na Instagramie

"Wodzianka", czyli Dominika Zasiewska, zapomniała już o Krzysztofie Rutkowskim. W jej życiu pojawił się nowy partner, którym pochwaliła się na Instagramie. Widać, że jest szczęśliwa.
Zobacz wideo

Końcówka 2018 roku w polskim show-biznesie niewątpliwie należała do "Wodzianki" i Krzysztofa Rutkowskiego. Przypomnijmy, że Dominika Zasiewska wyznała publicznie, że miała romans z najbardziej znanym detektywem w Polsce, który wtedy był w związku z Pilch. Przekonywał kochankę, że jego związek to fikcja, a z Mają jest dla interesów. Gdy ten później zaprzeczał, że spotykał się z gwiazdą programu Kuby Wojewódzkiego, ta opublikowała m.in. zdjęcia oraz rozmowy, w których Rutkowski pisał, że ją kocha. 

Więcej na ten temat przeczytacie tutajWodzianka vs. Rutkowski to coś więcej niż drama miesiąca. To odwrócenie znanego schematu zdrad w show-bizie

"Wodzianka" szczęśliwie zakochana

Choć od tych wydarzeń  minęło niewiele czasu, to "Wodzianka" już zapomniała o byłym kochanku. U jej boku pojawił się nowy mężczyzna. Pochwaliła się nim na Instagramie, gdzie dodała ich wspólne nagranie:

Tradycyjne niedzielne popołudnie u tradycyjnej, lekko patologicznej, polskiej pary - napisała.

Szli przytuleni i nie szczędzili sobie czułości. Gdy mężczyzna zapytał się jej, jak jej się podobają ich wspólne niedzielne spacery, ona pocałowała go w policzek i odpowiedziała:

Ty mi się podobasz.

"Wodzianka" z nowym partnerem. Zobacz zdjęcia >>>

Pod postem pojawiło się wiele gratulacji od zachwyconych fanów. Są oni też pod wrażeniem prezencji nowego chłopaka "Wodzianki" i gratulują jej wyboru. Wyrażają też nadzieję na to, że ich ulubienica wreszcie znalazła prawdziwą miłość:

Szczęścia, bo na to zasługujesz!
Pasujecie do siebie, piękna z Was para.
Wreszcie dziewczyno, powodzenia! - komentują.

Kim jest jej nowy wybranek? Jak się dowiedziało "Twoje Imperium", mężczyzna ma na imię Maciej i pasjonuje się motorami. Poza tym dobrze gotuje oraz jest wspaniałym i oddanym tatą. Widać, że dobrze się czują w swoim towarzystwie. Trzymamy za nich kciuki!

AW

Więcej o: