Maja Plich jest w ciąży? W końcu skomentowała te doniesienia: "Potrzebuję spokoju i odpoczynku". Jest też kąśliwa uwaga Wodzianki

Czy rzeczywiście Maja Plich i Krzysztof Rutkowski spodziewają się dziecka? Wszystko zaczęło się od jednego komentarza, który szybko zniknął z sieci, a teraz głos wreszcie zabrała sama zainteresowania, czyli Maja.

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski mają za sobą bardzo burzliwą przeszłość. A wszystko to za sprawą głośnego skandalu, jakim polskie media żyły na przestrzeni ostatnich miesięcy. Przypomnijmy, że światło dzienne ujrzały kulisy gorącego romansu detektywa z "Wodzianką", czyli Dominiką Zasiewską. 

Zobacz wideo

To właśnie ona sprawiła, że ta burzliwa relacja wyszła na jaw. W tej historii nie brakowało mocnych oskarżeń czy publicznego wywlekania brudów. Jednak, ku zaskoczeniu wielu, po upływie zaledwie kilku tygodni Krzysztof Rutkowski powrócił do Mai Plich, swojej narzeczonej, z którą dziś, mimo wcześniejsze zdrady, tworzy szczęśliwy (?) związek. Co więcej, sama Maja niedawno ponownie rozgrzała atmosferę, gdy w odpowiedzi na jeden z komentarzy internautów wyznała, że z Krzysztofem są już dawno po ślubie, a poród planowany jest na czerwiec. Komentarz jednak bardzo szybko zniknął z sieci, lecz plotki w tym temacie wcale nie cichną. 

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski spodziewają się dziecka? 

W końcu głos w tej sprawie zabrała Maja, która udzieliła krótkiej wypowiedzi tygodnikowi "Twoje Imperium"

Proszę mnie zrozumieć jako kobietę i matkę. Potrzebuje spokoju i dużo odpoczynku - czytamy w "Twoim Imperium".

Na bardziej wymowny komentarz pozwoliła sobie natomiast Wodzianka, która szczerze wyznała:

Musiałaby zajść w ciążę wtedy, gdy byliśmy z Krzyśkiem najszczęśliwsi.

Przyznacie, że ta relacja wydaje się bardzo skomplikowana. Na pewny i oficjalny komentarz w sprawie ciąży Mai czy też jej ślubu z Rutkowskim musimy więc jeszcze trochę poczekać. 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.