Maja Plich przerwała milczenie i skomentowała aferę z Wodzianką i Rutkowskim. "Małe dziewczynki szukają zemsty". Jest odpowiedź Zasiewskiej

Maja Plich po raz pierwszy zabrała głos w sprawie afery z Dominiką Zasiewską i Krzysztofem Rutkowskim. Kobieta wbiła szpilę "Wodziance".
Zobacz wideo

Listopad zdecydowanie należał do Dominiki Zasiewskiej i Krzysztofa Rutkowskiego. To właśnie oni są bohaterami jednej z największych dram w polskim show-biznesie. Wszystko za sprawą "Wodzianki", która pochwaliła się publicznie, że miała romans z popularnym detektywem. Ten wszystkiemu zaprzeczył, a w odwecie celebrytka upubliczniła ich wspólne zdjęcia i gorące sms-y, jakie miała otrzymywać od swojego rzekomego kochanka. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Maja Plich skomentowała aferę z Wodzianką

W tej historii jest jeszcze trzeci bohater - narzeczona Rutkowskiego, Maja Plich. Kobieta zdecydowała nie zabierać głosu i nie komentować afery. Do teraz. Na swoim Instastory opublikowała nagranie, podczas którego opowiedziała o swoim zaangażowaniu w sprawę śmierci Piotra Wieteski. Przy okazji zapowiedziała ironicznie, że od tej pory będzie aktywna na Instastory, aby ludzie mogli zobaczyć, jak wygląda jej "fikcyjne życie".

W życiu trzeba się zajmować rzeczami ważnymi. Zaraz jadę do rodziców Piotra Wieteski, wczoraj został ogłoszony straszny wyrok, chłopak, który zabił Piotrka, dostał tylko trzy lata. (...) Ja półtora roku temu odbierałam jego sekcję zwłok, pękało mi serce, często nie śpię po dwie, trzy noce, (...) zawsze jestem z tymi, którzy mnie potrzebują. Będę codziennie dla was nagrywać, pokazywać jak wygląda to moje ”fikcyjne życie” - zapowiedziała.

To z pewnością odpowiedź na zarzut Zasiewskiej, która przekonywała, że Maja żyje w nieświadomości i fikcji, oraz że nie ma pojęcia, kim jest jej życiowy partner i  jakie prowadzi życie. Na koniec Plich dodała, że jest wielką kobietą i że nie zamierza mścić się tak, jak jej "rywalka".

A teraz z podwójną siłą będę działać, bo małe dziewczynki szukają zemsty, a wielkie kobiety zmieniają świat - podsumowała.

Dominika nie byłaby sobą, gdyby zignorowała ten komunikat. Na Instastory "Wodzianki" pojawiła się odpowiedź:

Dowiedziałam się, że małe dziewczynki szukają zemsty, a wielkie zmieniają świat. Tylko się tak zastanawiam... Skoro te duże nie potrafią sobie poukładać życia w domu, wśród najbliższych, to jak one chcą zmienić cały świat? 

Coś nam się wydaje, że Dominika szybko nie odpuści...


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Komentarze (26)
Maja Plich przerwała milczenie i skomentowała aferę z Wodzianką i Rutkowskim! "Małe dziewczynki szukają zemsty"
Zaloguj się
 • Gość: hui

  Oceniono 35 razy 33

  Pilchowa- społeczne oczekiwanie od kobiet zdradzanych jest takie, że uniesie się honorem i odejdzie od zdradzacza. To są wtedy wielkie kobiety- które nie pozwalają sobie na takie traktowanie i radzą sobie same. Więc definicje ci się pomyliły

 • Gość: mor

  Oceniono 22 razy 20

  o kim ona mówi "wielkie kobiety" ?!?! bo chyba nie o sobie - to , że jest wysoką kobietą nie oznacza, że jest wielką kobietą - jest żenującą kobieciną, która daje sobą poniewierać byle facetowi-lovelasowi, kurczowo trzymającą się faceta, który nią pomiata na oczach całej Polski, a ona przy nim trwa jakby bała się, że sama sobie w życiu nie da rady, że sama JEST NIKIM !!!

 • k.mm

  Oceniono 22 razy 20

  kasa,kasa,kasa..mądrości ani wielkości tu nie widać..wprost przeciwnie;)))))

 • Gość: Jjjh

  Oceniono 19 razy 17

  Maja wielka kobieta? tylko gabarytami. Maju, twoj facet zdradza cie na oczach calej Polski a ty udajesz ze nie widzisz. Masz honor w sobie?

 • Gość: ggg

  Oceniono 19 razy 15

  do Facet: o jakiej dyskrecji mówisz? Owszem- jak kobieta wie ze jest zdradzana ale pozostaje to w tajemnicy przed innymi to z wygody, by nie zaczynać wszystkiego od nowa-nie odejdzie od zdradzającego (choć żadnej kobiecie zdrada nie pasuje). Ale tutaj sprawę zna cała Polska, a nie trójkącik Rutek-Pilch-Wodzianka i o dyskrecji nie ma już mowy. Cała Polska patrzy, jak Majka bez honoru tkwi przy zaganiaczu.

 • Gość: oko

  Oceniono 16 razy 12

  czy maja jesteś wielka- pozwól że ludzie ocenią. Niejedna ma wygórowane mniemanie o sobie i rozmija się z rzeczywistością

 • Gość: Dot

  Oceniono 11 razy 11

  Pan Rutkowski jest zwykłym łajdakiem uwodzącym kobiety. Podstarzały lowelas, któremu strach przed starością zajrzał w oczy. Usiłuje udowodnić, że wciąż może, bo w swoich i podstarzałych kolegów oczach jest macho. Łajdactwo nie jest sexy i kobiety - piętnujcie to!!! Inaczej wciąż takie kreatury będą nam niszczyć życia.

 • Gość: go

  Oceniono 12 razy 10

  jakkolwiek to wszystko żenada, głupota i w ogóle która by chciała tego zbufoniałego megalomana i tępego kwadrata rutkowskiego choć kijem tykać (ja bym się brzydziła!), to jednak wodzianka wykazuje się w tym starciu "tytanów" inteligencją, o którą bym jej nie podejrzewała. mea culpa!

 • Gość: axe

  Oceniono 11 razy 9

  dziękuję za takie zmienianie świata- tolerowanie zdrad. Super po prostu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX