Wodzianka kolejny raz uderza w Miśka Koterskiego. W tle mocne oskarżenia. "Wykorzystuje ludzi bez cienia skrupułów"

Dominika Zasiewska nie daje za wygraną. Choć Misiek Koterski nie reaguje na jej zaczepki, zdaje się, że ona nie zamierza przestać w niego publicznie uderzać.

Niedawno Dominika Zasiewska zamieściła na Instagramie screen prywatnych wiadomości skierowanych w stronę Michała Koterskiego. Uderzyła w aktora i wyliczyła swoje zasługi wobec niego. Koterski nie zareagował na zaczepkę, jednak to nie zniechęciło Wodzianki, by znów opowiedzieć o aktorze. Zrobiła to w jednym z tygodników.

Zobacz wideo Misiek Koterski przytył 20 kg. Jak schudł? „Przytycia nikt nie gloryfikuje". Znajomi go krytykowali

Więcej tematów ze świata gwiazd i celebrytów znajdziecie na Gazeta.pl

Wodzianka kolejny raz uderza w Miśka Koterskiego

Z treści wiadomości skierowanej do Miśka Koterskiego wynikało, że Wodzianka oczekuje od niego przeprosin, a także podziękowań za to, że pomagała mu w trudnych momentach. Finansowo, jak i emocjonalnie. 

ZOBACZ: Wodzianka uderza w Koterskiego. Dominika Zasiewska chce podziękowań: Mieszkałeś u mnie, żyłeś za moje, woziłam cię na detoksy

Wówczas napisaliśmy do Miśka Koterskiego, czy chciałby się jakość odnieść do słów Wodzianki, jednak nie odpisał na naszą wiadomość i nigdzie nie zabrał głosu w tej kwestii. Ponownie jednak dała o sobie znać Zasiewska. Zrobiła to w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium".

Przez długi czas dawałam mu wikt i opierunek, a także tysiąc innych rzeczy. Gdy więc zobaczyłam, jak Michał lewituje w swoich opowieściach o tym, jakim to jest prawym, głęboko wierzącym człowiekiem i jak zadośćuczynił wszystkim za swoje dawne błędy, zdenerwowałam się - powiedziała tygodnikiem.

Dodała też, że nie tylko ona nie ma o aktorze najlepszego zdania. Ponoć wszystkie osoby, które prywatnie poznały Koterskiego uważają podobnie do niej. 

Wszyscy, którzy znają go tyle lat, ile znam ja, z życia prywatnego, a nie z planu filmowego, mają takie samo zdanie o nim: że wykorzystuje ludzi bez cienia skrupułów. A do czego jest zdolny, żeby zdobyć pieniądze, kiedy jest bezrobotny - tego wolę już nawet nie pamiętać! - dodała.

Myślicie, że Misiek Koterski w końcu odpowie na zaczepki Dominiki Zasiewskiej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.