Konkurs na Dzień Nauczyciela

Do wygrania gry z serii Zwierzaki z naszej paki - Jeżdżę konno i Akademia Jazdy Konnej

Z okazji Dnia Nauczyciela Kotek przygotował dla Was konkurs, w którym możecie wygrać 10 fajnych gier z serii "Zwierzaki z naszej paki". Tytuły " Akademia Jazdy Konnej " i " Jeżdżę konno " przypadły Wam do gustu, gdy Kotek organizował poprzednie konkursy, mamy nadzieję, że i tym razem nagrody Wam się spodobają :) PS Obydwa te tytuły pojawia się w sprzedaży 22 października. Powodzenia!

Co to za gry?

Konie i kucyki: Akademia Jazdy Konnej . Wciel się w Paulinę Maj, która po wakacyjnej przerwie wraca do Akademii Jady Konnej i rozpocznij fascynującą przygodę. Pewnego dnia odkryjesz, że Akademia jest w wielkim niebezpieczeństwie. Od Twoich umiejętności i wiedzy zależy to, czy uda Ci się uratować to wspaniałe miejsce. Rozwikłaj zawiłe intrygi i poznaj skrywane tajemnice. Możesz liczyć na pomoc przyjaciół poznanych podczas fascynujących konnych przejażdżek. Czeka na Ciebie jeszcze więcej wyzwań! Wykaż się sprytem, zręcznością, trenuj intensywnie, opiekuj się swoim koniem i zdobądź laur zwycięstwa w decydującym turnieju.

Konie i kucyki: Jeżdżę konno! Kochasz konie? Marzyłeś o jeździe konnej? Już niebawem będziesz mieć wyjątkową okazję by spędzać niezapomniane chwile razem ze swoim pupilem. Trenuj intensywnie, skacz przez przeszkody i weź udział w emocjonujących turniejach, a w wolnych chwilach, rozkoszuj się oszałamiająco pięknymi widokami podczas długich przejażdżek. Stwórz swojego własnego konia, pielęgnuj i upiększaj go wedle własnego gustu. Przeżyj pasjonującą przygodę. Jako Larka pomóż swojej najlepszej przyjaciółce Sarze zatrzymać ukochanego konia. Weź również udział w turnieju i pokonaj swoją największą rywalkę Antonię. Stwórz za pomocą edytora place, na których odbywają się konkurencje jeździeckie. Zmierz się na nich ze swoimi przyjaciółmi! Sprawdźcie, kto okaże się najlepszym jeźdźcem!

Co zrobić, aby wygrać?

1. W kilku zdaniach napisz, dlaczego gra ma powędrować właśnie do Ciebie!

2. Odpowiedź i dane (imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy i nick na Kotku) prześlij na adres: kotek.pl_konkursy@agora.pl

3. W tytule maila wpisz:

a) jeśli chcesz wygrać grę "Akademia Jazdy Konnej" maila zatytułuj AKADEMIA JAZDY KONNEJ

b) jeśli chcesz wygrać grę "Jeżdżę konno" maila zatytułuj JEŻDŻĘ KONNO

4. Na Wasze maile Kotek czeka do środy, 20 października , do końca dnia

5. Nagrody powędrują do 10 osób , które najfajniej odpowiedzą na pytanie. Pięć osób otrzyma grę "Akademia Jazdy Konnej", pięć - "Jeżdżę konno".

Powodzenia!

>>regulamin konkursu<<

Więcej o: