Edyta Bartosiewicz potwierdza: Tak, będzie płyta

Płyty nie wyprodukuje jednak mąż Natalii Kukulskiej. O co chodzi?

Dwa dni temu pojawiła się fantastyczna wiadomość dla fanów Edyty Bartosiewicz - powstaje jej nowa płyta. Informacje zdradził w radiowej "Trójce" mąż Natalii Kukulskie j Michał Dąbrówka , który płytę miał produkować:

W przyszłym tygodniu wchodzimy do studia z Edytą Bartosiewicz i nagrywamy nowego singla - wyjawił producent w radiowej "Trójce". - Myślę, że wielu słuchaczy czeka na jej powrót.

Miał, bo pojawiły się informacje, że to plotki. Zaprzyjaźniona redakcja serwisu Tuba.pl dostała oświadczenie od Edyty Bartosiewicz :

Okazuje się, że pomimo wcześniejszych informacji, Michał Dąbrówka nie będzie producentem materiału. To Bartosiewicz wyprodukuje swoje najnowsze nagrania - jest również autorką i kompozytorką utworów. W sesjach wzięli udział muzycy, którzy współpracują z nią od lat: Romuald Kunikowski, Maciej Gładysz i Michał Grott oraz muzycy sesyjni. Za realizację dźwięku odpowiada Leszek Kamiński. Album ukaże się w założonej przez Edytę wytwórni Eba Records we współpracy z Sony Music - czytamy na Tuba.pl.

Oby się tylko nie okazało, że płyty w ogóle nie będzie.

Mrock

Zobacz także:

To pewne. Edyta Bartosiewicz wraca i nagrywa płytę!

Doda przyjaźni się z Bartosiewicz! CHCE JEJ POMÓC?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.