Główną wadą nowego show "Tylko nas dwoje. Just two of us" byli prowadzący. Zauważyli to też producenci, którzy wysłali Cichopek i Kałamagę na specjalne szkolenie . W rozmowie z "Tele Tygodniem" kabaraciarz opowiedział o wrażeniach z pierwszych programów na żywo . Przy okazji posłodził Kasi .
Kasia bardzo mi pomaga. Przede wszystkim nie oczekuje ode mnie, że będę profesjonalnym konferansjerem. Ma świadomość, jaką jestem osobą, że nie zrobi się ze mnie Krzysztofa Ibisza. Wspiera mnie - mówi, że to co robię jest w porządku, że daję radę. Jest taką moją ostoją.
Dobrze, że nie będzie drugim Ibisz , chociaż pewnie Krzysiek ucieszyłby się z kontynuatora jego myśli konferansjerskiej.
Zapraszamy na relację na żywo od godziny 20 na Plotku.
Małysz wspiera WOŚP. Rok temu zagotował się, gdy usłyszał, co o nim napisali dziennikarze
Annę Popek "atakują czerwone serduszka". Gorzko oceniła WOŚP. "Pomaganie to wybór, a nie przymus"
Roksana Węgiel na wspólnych kadrach z mamą. Internauci są zgodni: Jak siostry
Kasia Tusk z humorem o wsparciu WOŚP. Porównała swoją aukcję z licytacją ojca. Padły słowa o "nepo babies"
Stylistka przyjrzała się kreacji Marty Nawrockiej w Wilnie. Punktuje błędy
Kaczorowska i Rogacewicz spędzili wyjątkowe chwile w górach. "Zostawiam to w naszych sercach"
Burza po nowym odcinku "The Voice Senior". Widzowie podzieleni przez uczestniczkę
Owsiak zdradził, jak mieszka. Takie nieprzyjemności go spotykają
Syn Seweryna nie mówi już po polsku. Tak zwraca się do znanego ojca