Hity na ferie, cz. 2

Nie tylko dla tych, którzy mają jeszcze ferie i dużo czasu na słuchanie Radia Kotek.fm

Każdego tygodnia na playliście Radia Kotek.fm pojawiają się nowe utwory. Kotek stara się być na bieżąco i dodaje nowe single. Na czas ferii ma dla Was kolejną porcję hitów.

Fani Avril Lavigne od dawna czekali na jej nową piosenkę. Nareszcie jest - i to nie byle jaka, to piosenka do nowego filmu "Alicja w Krainie Czarów " Utwór nosi tytuł "Alice " i możecie go słuchać w naszym radiu.

musemuse Muse,fot.mat.prasowe Dobra wiadomość także dla fanów Muse . Kawałek "Resistance " jest już na naszej playliście.

Timbaland i Miley Cyrus - to ciekawe połączenie. Jego efektem jest piosenka "We Belong to the Music ". Ten kawałek jest w propozycjach do Listy Przebojów, więc możecie na niego głosować TUTAJ .

Pozostałe nowe kawałki to: Emily Osment "Average Girl ", Rihanna "Rude Boy ", RBD "Mirame " i Amy MacDonald "Don't Tell Me That It's Over ".

Pamiętajcie, że możecie słuchając piosenki wybierać "Graj częściej " lub "Graj rzadziej " - na tej podstawie Kotek układa częstotliwość grania piosenek w radiu. Jeśli chcecie zaproponować utwór do Radia Kotek.fm, możecie to zrobić TUTAJ .

Słuchajcie Radia Kotek.fm!

Więcej o: