Izabela Trojanowska szykuje wielki powrót na polską scenę muzyczną. Dla przypomnienia - Iza to wielka gwiazda pop sprzed lat. Jak czytamy w "Rewii" nagrała już trzy nowe piosenki i właśnie koncertuje.
Trojanowska odniosła się także do plotek o jej życiu prywatnym. Jak wyznała gwiazda - mężczyźni nadal się nią interesują, choć jest mężatką:
Mam wielu przyjaciół, wielu mężczyzn nadal się mną interesuje i to jest miłe, że wciąż się podobam, ale nie spotkałam nikogo, w kim mogłabym się zakochać. Oficjalnie jestem wciąż mężatką, bo rozwód naprawdę do niczego nie jest mi potrzebny - czytamy w "Rewii".
My życzymy Izie wszystkiego dobrego i wielkiej miłości w Nowym Roku.
Przyjaciółka Dody opowiedziała o walce z rakiem trzustki. To był pierwszy niepokojący objaw
To zwróciło uwagę ekspertki w stylizacji Kosiniak-Kamysz. Takich słów nikt się nie spodziewał. "Tego nie da się kupić"
Spacerowała po Warszawie, aż tu nagle... Nie do wiary, co zaproponował jej nieznajomy
Katy Perry na otwarciu mundialu poruszyła cały świat. "Pokazała Shakirze, jak to się robi"
Boniek świętuje z żoną 50. rocznicę ślubu. Pod archiwalnym zdjęciem "romantyczne" życzenia. "Viva Gruba"
Posłanka PiS udawała, że rozmawia przez telefon. Nie do wiary, co zrobił dziennikarz TVN24. "Pozamiatał"
Zastrzyki z silikonu zdeformowały jej twarz. Teraz Polka pokazała efekty pierwszej operacji. "W końcu widać oczy"
Mundialowy hit dzieli kibiców. Zły wybór? Shakira nie chciałaby usłyszeć, co powiedział nam Marek Sierocki
W USA ostro walczą o Lewego. "Pokazali budynek, w którym Ania ma mieć studio fitness"