Bożena Dykiel o 10 rano w tv: "Kawa bezkofeinowa to jak ci*ka bez dziurki"

Haha. Dobra jest!

Bożena Dykiel była wczoraj rano gościem programu "Dzień Dobry TVN". Wraz z aktorem Mieczysławem Hryniewiczem oraz pisarzem Macieja Raplewiczem wspominali Stanisława Bareję , jego niezwykłe filmy i współpracę z nim.

Pani Bożena była wyjątkowo rozgadana - wręcz nie dopuszczała innych gościu do głosu. Nie mogła też darować sobie opowiedzenia anegdotki, która jej się przypomniała.

Mój małżonek swego czasu pracował w firmie amerykańskiej i przywiózł z Ameryki kawę bezkofeinową - rozpoczęła aktorka swoją opowieść.

Dykiel uznała, że podaruje tę kawę Stanisławowi Barei , który uwielbiał kawę, a nie mógł jej pić ze względu na chore serce.

Daję mu tę puszeczkę, mówię "Stasiek, wiesz, będziesz sobie mógł pyknąć kawkę, bo to jest kawa bezkofeinowa. A Zośka Czerwińska do mnie mówi tak: "Co ty mu dajesz? Co ty mu dajesz? Co ty mu dajesz?". Ja mówię: "No daję mu kawę bezkofeinową. Wiesz, że on nie może pić normalnej kawy." - opowiadała aktorka.
"Kawa bezkofeinowa to taka jak cipka bez dziurki" - powiedziała aktorka przezabawnie cytując Zofię Czerwińską.

Opowieść Bożeny Dykiel rozśmieszyła wszystkich w studiu "Dzień Dobry TVN". Nikt nie zwrócił jednak uwagi, że takich słów nie powinna używać w programie emitowanym na żywo w godzinach porannych, kiedy telewizję mogą oglądać dzieci, które zdecydowanie nie powinny słyszeć o "cipce bez dziurki" .

Mieczysław Hryniewicz zapytał jedynie:

To jesteście po 23.00?

My natomiast dziećmi nie jesteśmy i opowieść Bożeny Dykiel szczerze nas rozbawiła. Chcielibyśmy, żeby aktorka częściej była gościem programów tv . Naprawdę - będzie weselej i znacznie naturalniej .

Fragment programu "Dzień Dobry TVN" z opowieścią Bożeny Dykiel do obejrzenia na stronie programu - kliknij TU !

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.