Finał "Jak oni śpiewają" - kto zostanie mistrzem mistrzów? SONDAŻ

Do walki o tytuł mistrza mistrzów staną dziś Agnieszka Włodarczyk, Artur Chamski i Krzysztof Respondek. Kto z nich ma największe szanse na wygraną i kto najbardziej na nią zasługuje? Zagłosuj w naszym sondażu wybierając swojego faworyta!

Dziś kończy się szósta z kolei, mistrzowska edycja " Jak oni śpiewają ", w której konkurowali ze sobą finaliści wszystkich poprzednich edycji programu. Trójka najlepszych z najlepszych zawalczy dziś o tytuł mistrza mistrzów. Szansę na zdobycie tytułu ma Agnieszka Włodarczyk , Artur Chamski i Krzysztof Respondek .

Kto z nich ma największe szanse na wygraną i najbardziej na nią zasługuje?

Agnieszka Włodarczyk

Wszyscy usłyszeli o niej po roli w filmie "Sara". W końcu nie często zdarza się, byśmy oglądali w filmie biegającą nago 17-latkę . Nie ukończyła żadnej szkoły przygotowującej ją do zawodu aktorki, co zresztą widać. Nie oszukujmy się - Agniecha najlepszą aktorką nie jest . Jej filmografia prezentuje się zacnie, ale większość jej ról to marnie zagrane epizody.

Uważa się jednak za wielką gwiazdę , której wszystko wolno. Ludzie zmuszeni z nią współpracować, zawsze na nią narzekają. Agnieszka słynie z fochów , o których krążą legendy. Potrafi urządzić awanturę makijażystce, uczy garderobianych, w jaki sposób mają pukać do jej garderoby, ponieważ boli ją głowa . Za kulisami " Gwiazdy tańczą na lodzie " kazała wiązać sobie łyżwy . Zaliczyła zresztą wszystkie możliwe programy z udziałem gwiazd.

Jako jedyna finalistka programu wydała już płytę. Niestety okazała się ona klapą . Póki co, sodówka tylko uderzyła jej do głowy. Jeśli wygra program ponownie, pewnie wycieknie jej już nosem...

Krzysztof Respondek

Jest aktorem i piosenkarzem, jednak wszyscy kojarzymy go z kabaretu Rak, w którym występuje m.in. wraz z Krzysztofem Hanke . Pochodzi ze Śląska

W przeciwieństwie do rywali nie wiąże swoich planów ze śpiewaniem i nie ma zamiaru nagrywać płyty. Do programu przyszedł więc chyba tylko po to, by zarobić kasę. 

Jest ponoć faworytem Edyty Górniak , która według tabloidów leci na niego. Dziwne, bo mogłaby mieć każdego, znacznie fajniejszego faceta. Nagrodę z finału finałów - podróż marzeń dla dwojga - Respondek zamierza oddać swojej żonie. Myślicie, że pojedzie ona na wycieczkę z kimś innym niż ukochany mąż?

Artur Chamski

Ten chłopak wbrew swojemu nazwisku wydaje się być najskromniejszą i zdecydowanie najsympatyczniejszą osobą w finale programu. Od lat związany jest z Teatrem Buffo - występuje m.in. w spektaklu "Metro".

Jego uroczą buzię mogliśmy oglądać w wielu reklamach , z czego najpopularniejsze były spoty Tic Taców . Na pewno je pamiętacie.

W 2005 roku został uznany za jednego z najciekawszych aktorów młodego pokolenia . W ubiegłym roku próbował swoich sił w polskim finale Eurowizji . Obecnie pracuje nad swoją pierwszą płytą.

Kto jest Twoim faworytem?

Oddaj głos w naszej sondzie!

Krzysztof Respondek,Krzysztof Respondek, KAPIF.PL/KAPIF

Kto Twoim zdaniem wygra mistrzowskie "Jak oni śpiewają"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.