Narkotyki + show biznes = Miłość, zabawa, śmierć

Kokaina, heroina, marihuana, valium, ecstasy, crack, antydepresanty. W XX i XXI wieku alkohol idzie w parze z narkotykami bez których nie odbędzie się żadna impreza. Zobacz kto sobie zrujnował karierę, a komu udało się wyjść z nałogu.

W ten weekend w wyniku przedawkowania zmarł jeden z najbardziej znanych amerykańskich didżejów AM . Od dłuższego czasu był uzależniony od cracku i leków antydepresyjnych. Dołączył do grona takich gwiazd jak John Belushi ("Blues Brothers", przedawkowanie miksy heroiny i kokainy), Kurt Cobain (popełnił samobójstwo po przedawkowaniu heroiny), Jimi Hendrix (udusił się własnymi wymiocinami po przedawkowaniu leków nasennych i alkoholu), Heath Ledger (zmarł w wyniku przedawkowaniu miksu narkotyków i leków), River Phoenix (podobnie jak Belushi przedawkował miks heroiny i kokainy - speedball).

Lista wszystkich znanych którzy odeszli przez narkotyki jest długa. W galerii znaleźli się ci którym się udało wyjść , ale wciąż są zagrożeni przez nałóg .

Narkotyki przesiąkły show biznes. Gwiazdy na zachodzie przyznają się do uzależnienia , albo są do tego zmuszane. W Polsce narkotyki są tematem tabu zamiatanym pod dywan .

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.