Charlie Sheen

Charlie Sheen

Charlie Sheen to popularny przed laty amerykański aktor filmowy i telewizyjny, ale także reżyser, producent filmowy, scenarzysta i autor tekstów. Sławę przyniosły mu role u Oliviera Stone’a w obrazach „Pluton” oraz „Wall street”. Znany również ze swojego niezdrowego trybu życia i licznych problemów z prawem.

Imię i nazwisko: Carlos Irwin Estevez
Data urodzenia: 3 września 1965
Miejsce urodzenia: Nowy Jork
Zawód: aktor, reżyser, scenarzysta, producent filmowy, autor tekstów
Facebook: facebook.com/CharlieSheen
Instagram: @charliesheen

Charlie Sheen prywatnie

Charlie Sheen, a właściwie Carlos Irwin Estevez, jest jednym w czworga dzieci aktora Martina Sheena i artystki Janet Templeton. Ma dwóch starszych braci, z których jeden, Emilio Estevez, jest również aktorem oraz młodszą siostrę. Jako dziecko, za sprawą swojego ojca pojawił się w dwóch filmach „Badlands” oraz „Egzekucja szeregowego Slovika”. We wczesnej młodości interesował się także sportem, nawet odnosił sukcesy w szkolnej drużynie baseballowej.
Był łączony z kilkoma znanymi kobietami, w tym z aktorkami Robin Wright i Denise Richards. Przez lata prasa bulwarowa bacznie śledziła jego życie nie tylko zawodowe - sam aktor dostarczał jej wielu tematów przez swój hulaszczy tryb życia, liczne romanse, orgie seksualne, w których uczestniczył oraz przemoc, jakiej dopuszczał się w domu. Od dawna jest uzależniony od alkoholu i narkotyków - m.in. z ich powodu nie raz był aresztowany. Wielokrotnie próbował pozbyć się nałogów, ma za sobą nawet okres 11-letniej abstynencji, który jednak zakończył po otrzymaniu informacji, że jest nosicielem wirusa HIV. Po krótkim załamaniu, jakie przeżył w związku z HIV, aktor zmobilizował się do tego, aby zmienić dotychczasowy tryb życia rzucając używki i wyzwanie chorobie.

Charlie Sheen zawodowo

Sławę Charliemu przyniosły role u Oliviera Stone’a w „Plutonie” i Wall street”. Pierwszym słynnym reżyserem, u którego Charlie zagrał w filmie „Czas apokalipsy”, był Francis Ford. Ponadto mogliśmy oglądać aktora w bardzo wielu filmach czy serialach, takich jak „Młode strzelby”, „Żółtodziób”, „Hot shoots”, „Dwóch i pół” czy „Maczeta zabija”. Niektóre z nich były bardzo uznanymi lub bardzo popularnymi obrazami, inne okazały się mało interesujące.

charlie sheen

Więcej o:

charlie sheen

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.