Tak wyglądała córka Denise Richards i Charliego Sheena jako 10-latka. Teraz jest już nastolatką. Postawiła na bardzo odważny kolor włosów

Pamiętacie starszą córkę Denise Richards i Charliego Sheena? Sam jest już nastolatką! Na najnowszych zdjęciach widać, że staje się coraz bardziej podobna do swoich rodziców.

Denise Richards i Charlie Sheen byli małżeństwem przez cztery lata. W tym czasie zostali rodzicami dwóch córek - 16-letniej Sam i 15-letniej Loli. Paparazzi przyłapali ostatnio Denise i jej starszą córkę, jak odpoczywały w słonecznym Malibu. Patrząc na najnowsze zdjęcia nastolatki, wyciągamy jeden wniosek - coraz bardziej przypomina swoich rodziców!

Te dzieci poszły w ślady swoich znanych rodziców:

Sam Sheen z Denise Richards w Malibu

Mama z córką zostały przyłapane, kiedy wychodziły ze swojego luksusowego samochodu w Malibu. 48-letnia aktorka tego dnia postawiła na luźną stylizację, czyli jeansy oraz czarny t-shirt. Nastoletnia Sam również zdecydowała się na podobny styl, jednak wybrała nieco odważniejszą wersję. Założyła krótki, biały top, który odsłonił jej brzuch. Jednak największą uwagę i tak zwracają jej włosy. Sheen postanowiła pofarbować włosy na niebiesko!

Denise Richards z Sam SheenDenise Richards z Sam Sheen EastNews

Trzeba przyznać, że Sam robi się coraz bardziej podobna do swojej pięknej mamy i znanego ojca. Myślicie, że nastolatka również marzy o karierze aktorskiej?

KB

Więcej o:
Komentarze (2)
Tak wyglądała córka Denise Richards i Charliego Sheena jako 10-latka. Teraz jest już nastolatką. Postawiła na bardzo odważny kolor włosów
Zaloguj się
  • czekam_nad_rzeka

    Oceniono 1 raz 1

    Z twarzy podobna do taty, z trampek do mamy.

  • dodosdontquack

    Oceniono 1 raz -1

    oj, skiepscil geny charlie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX