Robbie Williams

Robbie Williams jest brytyjskim wokalistą, autorem tekstów i kompozytorem. Zaczynał karierę w zespole Take That, od 1997 roku występuje jako solowy artysta. Jego płyty wielokrotnie zdobywały status platynowych. Artysta zmagał się z problemami psychicznymi i uzależnieniami. Jest związany z Aydą Filed.

Imię i nazwisko: Robert Peter Williams
Data urodzenia: 13 lutego 1974
Miejsce urodzenia: Stoke-on-Trent, Wielka Brytania
Zawód: piosenkarz, muzyk, kompozytor,autor tekstów
Instrumenty muzyczne: gitara, wiolonczela, syntezator, pianino, instrumenty perkusyjne
Gatunki muzyczne: pop, indie rock, rock alternatywny, dance rock, dance pop
Facebook: facebook.com/robbiewilliams
Instagram: @robbiewilliams

Robbie Williams – kariera muzyczna

Robbie Williams przejawiał umiejętności muzyczne już od najmłodszych lat. Często brał udział w szkolnych koncertach i przedstawieniach. W 1991 roku Williams dostał się do składu zespołu popowego Take That. W grupie Williams występował do 1996 roku. Następnie wokalista rozpoczął karierę solową, w 1997 roku wydał swój debiutancki album „Life Thru a Lens”. Na płycie znalazły się single takie jak „Angels”, „Lazy Days” i „Let Me Entertain You”.
W październiku 1998 roku ukazał się drugi album artysty „I’ve Been Expecting You”. Krążek okazał się wielkim sukcesem, w Wielkiej Brytanii zyskał miano platynowej płyty aż dziesięciokrotnie. Na trzeciej płycie wokalisty, „The Ego Has Landed”, znalazły się największe przeboje z dwóch pierwszych płyt.
W sierpniu 2000 roku ukazała się kolejna płyta wokalisty - „Sing When You’re Winning”. Na tym albumie pojawił się utwór „Kids” nagrany razem z Kylie Minogue. W 2001 roku Robbie Williams nagrał utwór „Have You Met Miss Jones”, który był jednym z utworów na ścieżce dźwiękowej do komedii „Dziennik Bridget Jones”.

Robbie Williams – życie prywatne

Robbie Williams ciężko odkupił swoją karierę i życie celebryty. Zmagał się z chorobami psychicznymi, problemami z nadużywaniem alkoholu i uzależnieniem od narkotyków. Jeszcze w czasie, gdy występował z grupą Take That, artysta korzystał z pomocy specjalistów zajmujących się leczeniem depresji. W 2006 roku Williams związał się z aktorką Aydą Field. W 2009 roku na antenie radia 2DayFM Williams oświadczył się Field, jednak kilka dni później na swoim blogu napisał, że nie są zaręczeni. Wokalista ma dwoje dzieci, córkę Theodorę urodzoną w 2012 roku oraz syna Charltona urodzonego dwa lata później.

robbie williams

 • Robbie Williams odnalazł miłość

  Robbie Williams odnalazł miłość

  Słynny brytyjski piosenkarz jest ostatnio widywany w bardzo dobrym humorze, a to podobno za sprawą pewnej amerykańskiej aktorki. Jak się okazało, Robbie jest w szczęśliwym związku z Aydą Field, z którą umawiał się w sekrecie i ukryciu przez dwa...

 • Robbie wraca do domu

  Robbie Williams opuszcza Amerykę. Po 5 latach w Los Angeles piosenkarz wraca do Londynu. Robbie ma zamieszkać ze swoim najlepszym kumplem, Jonathanem Wilkesem i jego rodziną - żoną i rocznym synkiem.

 • Robbie Williams trzeźwy od stycznia

  Robbie Williams trzeźwy od stycznia

  Ostatnio wśród gwiazd pojawiła się moda na chodzenie do klinik odwykowych i na kończenie ze swoimi uzależnieniami. Britney Spears, Pete Doherty , a teraz Robbie Williams. Brytyjski muzyk mówi, że po długim pobycie w klinice - dzięki której zerwał ...

 • Lindsay Lohan znów imprezuje i romansuje
Więcej o:

robbie williams