Powrót do przeszłości

Dzisiejszy odcinek sponsoruje literka O :)

Pamiętajcie, że ten przegląd jest subiektywny, Wasze propozycje możecie dodawać na forum ( TUTAJ ). Kotek czeka na Wasze sugestie i życzy miłej lektury :)

OASIS

Zespół powstał w 1991 roku. Światową sławę zyskał w połowie lat 90., głównie dzięki skojarzeniom, jakie nasuwały się w związku z kapelą (podobieństwo do Beatlesów). Chociaż skład Oasis wielokrotnie się zmieniał, za każdym razem bili wiele innych kapel na głowę. Kotek uwielbia charakterystyczne gitarowe brzmienie kapeli!

OasisOasis Oasis, fot.mat.promocyjne

OZZY OSBOURNE

Ozzy Osbourne to postać kontrowersyjna, aczkolwiek kultowa. John Michael Osbourne urodził się w 1948 roku. Zaistniał jako wokalista zespołu Black Sabbath. Ozzy'iego zna chyba każdy. Jeśli nie z powodu muzyki, to, albo z powody telewizyjnego reality show w którym brał udział, albo z powodu skandali z udziałem jego i jego rodziny. Całe szczęście, ostatnio jest o nich trochę ciszej i możemy skupić się na muzyce, jaką tworzy Ozzy :)

OasisOzzy Osbourne, fot. AG

OSTRY DYŻUR

Kotek uważa, że gdyby nie serial "Ostry dyżur", nie byłoby takich produkcji, jak "Dr House". "Ostry dyżur" trafił na ekrany telewizorów w 1994 roku. Kilka dni temu wyemitowano ostatni odcinek. Przez te piętnaście lat mogliśmy śledzić losy przystojnych lekarzy (George Clooney jako doktor Doug Ross stał się bożyszczem kobiet na całym świecie) i ich pacjentów. Kotek jest pewien, ze wielu osobom serialu będzie brakować. Jeśli Wy chcecie dowiedzieć się o nim więcej, zajrzyjcie na zaprzyjaźniony serwis Popcorner.pl !

erer ''Ostry dyżur''

O.N.A.

Zespół O.N.A. musi pojawić się w kotkowym rankingu. Ten polski zespół rockowy istniał w latach 1994-2003. W tej formacji swoją karierę rozpoczęła Agnieszka Chylińska - dzięki niej O.N.A. zyskała rozgłos. Zespół tworzyli muzycy, którzy mieli już za sobą karierę muzyczną i byli obyci w światku (wystarczy wspomnieć o Grzegorzu Skawińskim i Waldemarze Tkaczyku, którzy występowali w zespole Kombi). Kotek uważa, że zespół O.N.A. na zawsze wpisał się w historię polskiej muzyki!

Kotek czeka na Wasze propozycje!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.