Weronika Książkiewicz będzie "Blondynką"?

TVP stawia na Weronikę Książkiewicz.

TVP nie chce gwiazd TVN-u. Ania Guzik nie zagra tytułowej Blondynki w nowym serialu Jedynki, który miał pojawić się na telewizyjnych ekranach jesienią. Miał, ale pojawi się prawdopodobnie dopiero na wiosnę. Producenci trzynastoodcinkowego serialu mają kłopot ze znalezieniem tytułowej bohaterki. Jak się okazuje Ania Guzik nie wypadła pomyślnie podczas próbnych zdjęć, w przeciwieństwie do Weroniki Książkiewicz. I to Weronika prawdopodobnie zostanie "blondynką".

Weronika jest ładna i dobrze prezentuje się przed kamerą. Poza tym Dwójka ją wypromowała w drugiej edycji show Gwiazdy Tańczą na Lodzie . To naturalne, tak robią wszystkie stacje, które mają gwiazdy. TVP z pewnością nie będzie promować gwiazd TVN-u. To nie wchodzi w ogóle w grę - opowiada dziennikarka TVP.

Jak wiadomo casting do głównej roli w Blondynce nadal trwa. Ale jak wynika z nieoficjalnych informacji Weronika Książkiewicz ma najsilniejszą pozycję i prawdopodobnie to jej przypadnie ta rola. Obok Weroniki być może widzowie Jedynki zobaczą długo niewidzianego Marcina Bosaka. Pełną obsadę poznamy dopiero w połowie lipca.

Więcej o: