Doda odda swój tron?

Doda w końcu postanowiła stawić czoła muzyce. Czy to koniec skandali?

Aż rok musieli czekać fani, żeby usłyszeć i zobaczyć Dodę na estradzie. Piosenarka od ponad roku romansuje z telewizją i nic dziwnego, że teraz musi walczyć o własny tron. Podczas ostatniego festiwalu w Opolu Dodzie wcale nie było do śmiechu, bo w większości kategorii nagrody zgarniał Feel , który okazuje się nie mieć konkurencji. Rabczewska otrzymała "Superjedynkę" tylko w jednej kategorii, ale za to jednej z najważniejszych: Artysta Roku. To i tak duży sukces, bo Doda zajęta rozwodem z Radkiem Majdanem i kolejnymi skandalami, tak naprawdę nie miała czasu na muzykę.

Wbrew pozorom dla mnie najważniejsza jest muzyka. Trochę ostatnio o tym zapomniałam, ale teraz nadszedł czas, żeby to zmienić- opowiada Doda.

Te słowa brzmią dość pewnie. I choć singiel "Nie daj się" spodobał się widzom Jedynki, to trzeba przyznać, że Doda musi sporo się teraz napracować, żeby odzyskać utraconą pozycję i tron . Królowa jest tylko jedna, ale pretendentów do tronu wielu. Dlatego Plotek apeluje do Dody, żeby zajęła się w końcu muzyką. Jej fani czekają na reedycję płyty, która ma ponoć ukazać się już w lipcu.

Więcej o: