Kinga Rusin pokonała Nataszę Urbańską! Galeria!

Natasza Urbańska znowu przegrała. Tym razem na Wiktorach 2007. Galeria!

To była wielka gala TVN-u. Miało być gwiazdorsko, a wyszło jak zawsze - nudno i sztywno. Okazuje się, że nawet komercyjna stacja nie potrafi poradzić sobie ze zorganizowaniem uroczystości wręczenia "Wiktorów".

Zawiodła Ania Mucha , która po raz kolejny potwierdziła tylko, że nie umie prowadzić żadnej imprezy telewizyjnej, ale fatalnie wypadł również jej partner Szymon Hołownia. To dziwne, że taka stacja jak TVN nie mogła zatrudnić prawdziwych gwiazd, a jest ich przecież wiele.

Pośród nagrodzonych w tym roku osobowości telewizyjnych najwięcej jest oczywiście gwiazd TVN-u. Wielkim zaskoczeniem okazał się Wiktor dla Joanny Liszowskiej w kategorii Największe Odkrycie Telewizyjne 2007. Dziwne, że aktorka znana od lat widzom z telewizorów dostała nagrodę, która należy się debiutantom np. Miśkowi Koterskiemu.

Poza tym było bez niespodzianek. Jak zwykle przegrała Natasza Urbańska z Justyną Steczkowską w kategorii estradowej i z Kingą Rusin w kategorii ulubieniec publiczności. Cóż Natasza ma świadomość, że ulubienicą widzów nie jest.

W sumie tegoroczna gala Wiktorów nie zaskoczyła. A szkoda, bo po TVN chyba wszyscy spodziewali się imprezy w wielkim stylu. Ale tym razem nie wyszło, czekamy na następną w przyszłym roku !

Wiktory otrzymali:

NAJWYŻEJ CENIONY KOMENTATOR LUB PUBLICYSTA

Bogdan Rymanowski

NAJPOPULARNIEJSZY AKTOR TELEWIZYJNY 2007 Janusz Gajos

GWIAZDA PIOSENKI I ESTRADY 2007 Justyna Steczkowska

NAJLEPSZY PREZENTER TV Justyna Pochanke

TWÓRCA NAJLEPSZEGO PROGRAMU TELEWIZYJNEGO Szymon Majewski

OSOBOWOŚĆ TELEWIZYJNA Piotr Bałtroczyk

NAJWIĘKSZE ODKRYCIE TELEWIZYJNE 2007 ROKU Joanna Liszowska

NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC Euzebiusz Smolarek

WIKTOR PUBLICZNOŚCI Kinga Rusin

Tomasz Reich

Kinga Rusin:Nie każdy ma takie szczęście jak ja

Steczkowska nie jest zadufana?

Majewski będzie miał swojego Wiktora

Więcej o: