Nie skończyły się jeszcze zdjęcia do najnowszego filmu Krzysztofa Zanussiego. A tymczasem aż huczy od plotek na temat debiutu Rabczewskiej w filmie. Piosenkarka ponoć wypadła na planie filmu znakomicie, dlatego reżyser nie wyklucza, że w niedalekiej przyszłości powróci do współpracy z Dodą. Kiedy? Tego nie wiadomo, a przynajmniej nikt nie chce tego potwierdzić oficjalnie. Ale jak dowiedział się Plotek jest spora szansa, że Doda wróci na plan filmowy do Zanussiego w przyszłym roku. Ponoć reżyser chce tym razem obsadzić piosenkarkę w głównej roli.
Słyszałam rozmowy na ten temat. Jest owszem za wcześnie, żeby mówić o szczegółach. Ale pan Zanussi chce rozpocząć pracę nad nowym filmem w przyszłym roku. Wiem, że zaprosił już do pracy przy nim Dodę. Ale to nie jest specjalnie ciekawa informacja, bo oboje bardzo się polubili, a poza tym Dorotka bardzo zaangażowała się w aktorstwo i chce spróbować swoich sił w filmie - opowiada przyjaciółka Dody.
Na razie jednak Krzysztof Zanussi i Doda szykują się na jesień do premiery pierwszego wspólnego filmu "Serce na dłoni" . Jednak znając Rabczewską i jej podejście do tego, co robi, dopnie swego i z pewnością zobaczymy ją w przyszłości w niejednym filmie dużym ekranie.
Może remake ''Barw Ochronnych''?
W nowym "Ranczu" zabraknie uwielbianej gwiazdy. "Nie było żadnego telefonu"
Zadyma w sieci po wizycie Tuska na planie "Rancza". Reżyser nie wytrzymał
72-letni polityk znów stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranka jest młodsza o 34 lata
Anna Dymna: Dostaję listy, w których piszą "nie żryj tyle, zapyziały misiu"
Tusk odwiedził "polityków" na planie "Rancza", a internauci płaczą ze śmiechu. Hitem komentarz Barcisia
Uciekają do Dubaju. To istny raj na ziemi? "Jak się to złoto podrapie, to schodzi"
Nie żyje Andrzej Beya-Zaborski. Ceniony aktor miał 75 lat
Stachursky pojawił się na scenie "Lata z Radiem" i zszokował widzów. "Kto to jest?"
Senyszyn aż się ożywiła po wizycie Tuska na planie "Rancza". Porównała premiera do Gierka!