Edyta Górniak będzie nauczycielką?

Tego nikt się nie spodziewał. Edyta Górniak jest znakomitą nauczycielką śpiewu. Po ostatnim odcinku "Jak Oni Śpiewają" piosenkarka coraz poważniej myśli o tym, żeby zostać belfrem. O co chodzi?

Edyta Górniak coraz bardziej nas zaskakuje. Piosenkarka po raz kolejny udowodniła, że ma klasę i znakomicie poradziła sobie w roli nauczyciela śpiewu. Nic dziwnego, że coraz poważniej myśli o tym, żeby otworzyć szkołę śpiewu. Plotek uważa, że to znakomity pomysł! Bo w świątecznym wydaniu "Jak Oni Śpiewają" nawet Ania Janocha wydobyła z siebie głos. Jak tak dalej pójdzie to może w końcu zacznie śpiewać.

Trzecia edycja polsatowskiego show jest zdecydowanie na najwyższym poziomie i kolejne odcinki pokazują, że Polsat tym razem postawił naprawdę wysoko poprzeczkę i widzom będzie trudno wyłonić zwycięzcę tej edycji.

Jak zwykle znakomicie wypadli Krzysztof Respondek i Monika Dryl. Choć duże wrażenie wywarła również na jurorach Joanna Jabłczyńska i Olga Bończyk. Trzeba przyznać, że Bończyk jest profesjonalistką i do wszystkich występów podchodzi profesjonalnie.

Zaskoczył nas Misiek Koterski, któremu wyraźnie udzielił się stres, bo nie znał słów rosyjskiego hitu "Biełyje Rozy". Na szczęście Koterski nie musi śpiewać, bo widać, że widzowie Polsatu wszystko mu wybaczą, nawet braki wokalne, co potwierdza również sympatia jurorów.

Po tym odcinku zagrożeni są Ania Janocha i Darek Kordek. Z programu odpadł Tomasz Bednarek, który podarował brylantowego Jokera Grażynie Szapołowskiej .

Więcej o: