• Link został skopiowany

Rubik świętuje z Agatą Paskudzką!

Każdy musi w końcu odpocząć. Piotr Rubik po wytężonej pracy również nie myśli o niczym innym, jak właśnie o nabraniu sił przed nowymi wyzwaniami. I tak kompozytor w Święta Wielkanocne zamierza skupić się na leniuchowaniu i oczywiście na swojej narzeczonej, Agacie Paskudzkiej.
Piotr Rubik i Agata Paskudzka
Piotr Rubik i Agata Paskudzka/kapif

To wyjątkowo gorący okres w życiu Piotra Rubika . Niedawno ukazała się jego nowa płyta, muzyk szykuje się do gigantycznej trasy koncertowej, a w maju czeka go ślub z Agatą Paskudzką . Nic dziwnego, że w natłoku obowiązków Wielkanoc jest dla kompozytora zbawieniem i tak naprawdę jedyną okazją do tego, żeby odpocząć.

Piotrek dużo pracuje, ale Wielkanoc spędzi z najbliższymi. Wiem, że pojedzie też do Wrocławia do Agaty, tam oboje będą mieli czas tylko dla siebie. Potem zaś wyjedzie na 3 tygodnie za granicę. Dlatego Wielkanoc Piotrek w całości poświęca na wypoczynek - opowiada kolega Rubika.

I bardzo dobrze, bo w końcu po ciężkiej pracy Piotrowi należy się odpoczynek!

Więcej o: