Wiśniewski: Rubik przejrzał w końcu na oczy!

Michał Wiśniewski jest dumny z Piotra Rubika. Lider Ich Troje znowu atakuje swoją byłą manadżer Katarzynę Kanclerz, z którą Rubik kilka dni temu zerwał współpracę.

Michał Wiśniewski znowu atakuje Katarzynę Kanclerz, do niedawna manadżer Piotra Rubika. Lider Ich Troje na tę informację zareagował z wielką euforią, czego dał upust na swoim blogu. W swoim najnowszym poście Wiśniewski pisze wprost do Katarzyny Kanclerz o tym, co myśli o decyzji Piotra Rubika.

KRZYSZTOF OWCZAREK /zapewne zda relację z rozprawy w wawie/, ostatni przydupas KATARZYNY KANCLERZ i kumpel do picia siedzi z pewnością teraz w jej "posiadłości :-)" w jakiejś dziurze pod Warszawą i knują ... tym razem na Piotra Rubika - bo to on właśnie stał się wrogiem numer 1. Niedawny bywalec basenów w Komorowie - i zapewne "położnik" KK, smarzy artykuły dla prasy brukowej czyli pierdzi w komputer to co rozwiązły po wódce lub whiskey - język kk wysupła ... wow ! i tak siedzą ... i knują :-)
i nie wiedzą nawet w jakiej są dupie ... już nawet nie zdają sobie sprawy, że o ile "niby" wariat wiśniewski może zostać zaatakowany dla zasady to piotr rubik jest gościem nie byle skąd i choć wielu może mu na złość wiele zarzucić - to jest postacią, której talentu na podstawie faktów - odebrać nie można.
i jeszcze jeden i jeszcze raz ... i tak siedzą ... i z pewnością napiszą, że rubik już raz wyciulał agencję duo a teraz katarzynę, która jako jedyna dziewica orleańska była by w stanie zapewnić mu międzynarodowy sukces i sławę - ale on jednym ruchem ... to zaprzepaścił. Katarzyno Wielka - zaciska się pętelka :-)
Manipulacja mediami oraz odcięcie kurków z dochodami wpłynie zdecydowanie na twoje życie. O ile twoi reprezentanci czytaj mecenat może robić kasę na tym, że będą znani bo procesują się z michałem wiśniewskim i piotrem rubikiem - tym samym będą pracowali bez wynagrodzenia, lub za pieniądze piotra rubika /ukradłaś już wystarczająco/ - to jestem o tym przekonany, że piotr zakręci kurek z gotówką :-) ubezwłasnowolnić nikogo nie można ! nawet tak łatwowiernego piotra rubika.
przejrzał na oczy i chwała mu za to !
30 kwietnia 2008 mamy naszą rozprawę KK. Chciałaś aby była jawna - będzie. Będzie TV. To jest twój show. Powodzenia !
P.S.
Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać:

Jak łatwo się domyśleć, to dopiero początek wojny między Katarzyną Kanclerz a Piotrem Rubikiem . Ale jak wszystko wskazuje kompozytor ma w tej wojnie sprzymierzeńca i to nie byle jakiego, bo sam Michał Wiśniewski ujął się za Rubikiem. Tak trzymać!

Więcej o:
Copyright © Agora SA