Dominika Figurska nie wróci do "M jak miłość"?

Tabloidy obwieściły wielki powrót Dominiki Figurskiej do serialu "M jak miłość". Tymczasem Ilona Łepkowska wcale się nie spieszy, żeby przywrócić aktorkę do pracy. Dlaczego?

Wygląda na to, że scenarzyści "M jak miłość" wcale nie garną się do pracy. Ponad dwa miesiące temu kolorowe gazety obwieściły powrót Dominki Figurskiej i jej męża Michała Chorosińskiego do pracy, ale to okazało się zwykłą kaczką dziennikarską. Aktorka wcale nie wraca do serialu, a jeśli wróci to nieprędko.

W najbliższych miesiącach nie szykujemy żadnego powrotu w serialu. Dominika Figurska z mężem zapewne wróci do pracy, ale nie wiemy jeszcze, kiedy. Być może w maju. Na razie jednak nie możemy tego potwierdzić. - wyjaśnia pracownik TVP.

Figurka odeszła z pracy prawie rok temu, bo urodziła synka. Ilona Łepkowska już ostrzegała aktorkę, że odsunie, jeśli zajdzie w kolejną ciąże. Dominika już dwukrotnie przysporzyła scenarzystom kłopotów, bo wcześniej urodziła dwie córki. Nic dziwnego, że scenarzyści serialu obawiają się powrotu Figurskiej, która bardzo jak widać bardzo kocha dzieci. Szkoda tylko, że o swoich macierzyńskich planach nie informuje pracodawców.

Więcej o: