Ewa Sonnet chce podbić Japonię!

To będzie wyjątkowy rok dla Ewy Sonnet. Młoda i urocza piosenkarka wybiera się w podróż do Japonii. Jak twierdzi Ewa to może być wyprawa jej życia. Co będzie tam robić?

Ewa coraz odważniej realizuje swoje marzenia. W grudniu młoda piosenkarka była po raz pierwszy w USA, a teraz chce pojechać jeszcze dalej. Ewa jest zafascynowana Japonią i właśnie tam pojedzie w najbliższych czasie.

Wiadomo, że seksowna artystka chce spotkać się z japońskimi specjalistami z branży muzycznej, a także zobaczyć Tokio i inne japońskie aglomeracje. Cóż, Japonia jest modna wśród artystów. Tam swoją karierę rozpoczynały m.in. Spice Girls oraz Edyta Górniak, czy teraz przyszedł czas na Ewę Sonnet? Artystka nie chce zdradzić nikomu swoich planów.

Ewa wychodzi z założenia, że lepiej jest robić niż mówić. Wiele osób sporo opowiada o swoich planach, a potem okazuje się, że nic z tego nie wychodzi. Nie chcemy niczego zapeszyć, dlatego, gdy przyjdzie odpowiedni czas, to na pewno o tym opowiemy. Na razie szykujemy się do wyjazdu do Japonii.- wyjaśnia manager Ewy.

Ewa ma wyjechać do Japonii w najbliższym miesiącu. Na jak długo? Tego nie chce zdradzić. Niewykluczone, że Sonnet zabawi dłużej za granicą, bo z Tokio jest o wiele bliżej do Ameryki. A podróż do Los Angeles artystka ma również w planach.

Więcej o: